Wymyślisz lepsze zakończenie Gry o tron?

Już niedługo uczestnicy festiwalu Warsaw Comic Con dostaną szansę by osobiście uratować Westeros od nieuchronnej zagłady i wypróbować miecz z valyriańskiej stali na karkach hordy nieumarłych, w świecie znanym z prozy George’a R. R. Martina i serialu HBO – „Gra o tron”.

Świat ten został przeniesiony do wirtualnej rzeczywistości za sprawą współpracy HTC Vive i HBO. Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanego na rynku zestawu HTC Vive Pro z adapterem bezprzewodowym, śmiałkowie, który staną w obronie Siedmiu Królestw, będą mieć pełną swobodę ruchów by móc bez ograniczeń rzucić się w wir walki.

Pierwsza z dwóch bram do Westeros znajdować się będzie na stanowisku HBO na festiwalu Warsaw Comic Con, odbywającym się w tym roku w dniach od 31 maja do 2 czerwca w Ptak Warsaw Expo. Druga otworzy się w dniach 3-8 czerwca w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Tam też, na specjalnie przygotowanym stanowisku HBO będzie można spróbować swoich sił przeciw mocom, które panoszą się poza Murem.

O systemie HTC VIVE

VIVE to najbardziej zaawansowana i jedyna w swoim rodzaju platforma rzeczywistości wirtualnej, opracowana przez HTC, pozwala całkowicie zanurzyć się w wirtualnych światach i interakcjach. Platforma VIVE, zaprojektowana od podstaw pod kątem monitorowania ruchu użytkownika w przestrzeni (room-scale VR) oraz naturalnych interakcji, daje możliwość zanurzenia się w pełni w rzeczywistość wirtualną dzięki przełomowej technologii i najlepszym treściom. Ekosystem VIVE opiera się na najlepszym sprzęcie VR na rynku, wspieranym przez VIVE X, 100-milionowy akcelerator VR i powiązane z nim start-upy, VIVE, globalnej platformie i sklepie z aplikacjami z pierwszym na świecie modelem subskrypcji VR, który działa w ponad 60 krajach, a także VIVE Studios – programem do opracowywania i publikowania treści VR.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: