Premiera modelu Honor 8X z 4 GB RAM i 64 GB w Play

Model HONOR 8X, którego sprzedaż przekroczyła właśnie 10 milionów, od czerwca będzie dostępny w sieci Play – obecnego lidera telefonii komórkowej w Polsce. Otrzyma on na wyłączność wersję modelu HONOR 8X z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej przez cały czerwiec. Telefon w kolorze niebieskim będzie można nabyć w ofercie z abonamentem lub bez. Oferta trwa do 14.06.

HONOR w ostatnich latach postawił na technologiczną innowacyjność i zbudował swoją pozycję jako marka nowoczesna, tworzona z myślą o młodych ludziach oraz jednocześnie przystępna cenowo. Wszystko po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników smartfonów, którzy są coraz bardziej świadomymi konsumentami i zależy im na wysokiej jakości produktu. Obecność modelu HONOR 8X w ofercie największego operatora na polskim rynku pozwoli szerokiemu gronu Polaków sięgnąć po urządzenie wyposażone w pionierskie rozwiązania technologiczne w korzystnej cenie.

 

HONOR 8X

Wysoka jakość i perfekcyjny design

Model HONOR 8X cechuje odporna na oddziaływania struktura i niezrównana trwałość. Warta uwagi jest też konstrukcja urządzenia – stosunek powierzchni ekranu do powierzchni całego panelu wynosi 91%, dzięki zaawansowanej technologii chip-on-film (COF) i opatentowanej konstrukcji anteny. Z kolei 6,5 calowy ekran o proporcjach 19,5:9 (które są bliskie kinowym 21:9) pozwala użytkownikowi cieszyć się doskonałym obrazem w poręcznym urządzeniu. Producenci zadbali też o wzrok użytkowników – HONOR 8X wyposażony jest w tryb komfortowy dla oczu: Eye Comfort mode. Po jego włączeniu ograniczamy emisję niebieskiego światła i chronimy wzrok.

Ponadto, klienci sieci Play otrzymają produkt z funkcjami inteligentnej komunikacji oraz z wdrożoną technologią przetwarzania grafiki GPU Turbo.

Best-seller marki HONOR cechuje także minimalistyczny i estetyczny design. Połączenie metalowej ramki, szkła Aurora Glass 2,5D z błyszczącym wzorem o podwójnej teksturze oraz pokrywającej tył urządzenia, 15-warstwowej powłoki odbijającej światło pod różnymi kątami, sprawia, że całość jest elegancka i przyjemna w dotyku.

Test Honor 8X – funkcjonalność i eleganckie piękno

Oferta dla każdego

Klienci operatora będą mogli nabyć smartfona, wyposażonego w kompleksowe wsparcie systemowe, w ofercie z abonamentem lub bez. Wybierając opcję abonamentową zainteresowani mogą sięgnąć po Taryfę „L” lub „M”. W obu przypadkach opłata początkowa wynosi 49 PLN. Natomiast opłata miesięczna za usługę wraz z dopłatą za telefon wynosi odpowiednio: 60 PLN + 40 PLN dla „L” oraz 50 PLN + 40 PLN dla „M”. Telefon dostępny jest też w innych konfiguracjach cenowych – już od złotówki. Decydując się na zakup telefonu bez abonamentu cena urządzenia wynosi 949 PLN. Sieć Play umożliwia także zakup sprzętu na raty: 10 x 94,90 PLN.

Best-seller marki HONOR to smartfon będący połączeniem technologicznej innowacji, a zarazem dostępności. Dzięki pojawieniu się modelu w katalogu produktów sieci Play coraz więcej polskich użytkowników telefonów będzie mogło cieszyć się wysokiej jakości sprzętem w atrakcyjnej cenie. Więcej szczegółów na stronie: https://www.play.pl/telefony/honor/honor-8x/.

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: