Citybreak na jednym ładowaniu? Maxcom MK241 feature phone z funkcjami smartfona

Feature phone’y to urządzenia proste, o tradycyjnym wyglądzie. Niektóre z nich kryją w sobie jednak nowoczesne funkcje znane ze smartfonów, jak obsługa maila czy przeglądarki internetowej. A bateria? Wytrzyma kilka dni bez ponownego ładowania!

Idealny w podróż

Jeśli niedługo wyjeżdżasz do obcego miasta i potrzebujesz telefonu, który służy przede wszystkim do rozmów i sms-ów, nie zajmuje dużo miejsca i nie padnie w najmniej spodziewanym momencie, to feature phone jest idealnym rozwiązaniem. To telefon, który idealnie zaspokoi te potrzeby. Gdybyś jednak zagubił się w obcym mieście, możesz z prędkością LTE skorzystać z aplikacji map Google czy sprawdzić w przeglądarce, która z lokalnych restauracji podaje najlepsze jedzenie. Maxcom MK241 z systemem KaiOS obsługuje także Facebooka, więc możesz także zadać szybkie pytanie swoim znajomym i sprawdzić ich rekomendacje.

Sposób na złodzieja

Boisz się, że stracisz cenny smartfon w najbliższej podróży? To rzeczywiście możliwe. Maxcom MK241, choć kryje w sobie wielkie możliwości, nie przykuwa wzroku złodziei. Nie musisz już szukać po szafkach i szufladach starego telefonu, który nie obsłuży nawet połączenia z Internetem. Automatycznie jako turysta staniesz się bezpieczniejszy i zmniejszysz ryzyko padnięcia ofiarą kradzieży. Gdyby jednak doszło do tego, że stracisz plecak, MK241 wyposażony jest w funkcję anti theft, która pozwala zdalnie sprawdzić status zagubionego sprzętu i chronić zawarte na nim dane.

Test Maxcom MK241: Test Maxcom MK241 – klasyczny telefon z funkcjami smartfona i VoLTE

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: