Huawei tłumaczy i uspakaja właścicieli smartfonów Huawei i Honor

Huawei stworzył stronę, która ma na celu przedstawienie faktów na temat działań podjętych przez rząd Stanów Zjednoczonych wpływających na naszą firmę. Wyjaśnia również, co oznaczają one dla posiadaczy telefonów Huawei oraz osób, które chcą zakupić produkty znajdujące się w sprzedaży.

Z oficjalnej witryny dowiadujemy się, że Huawei to globalna, prywatna firma dostarczająca produkty i usługi w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Obsługuje trzy kluczowe grupy klientów na całym świecie:

  • operatorów telekomunikacyjnych, którzy dostarczają Internet, świadczą usługi łączności szerokopasmowej, sieci bezprzewodowych oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej;
  • przedsiębiorstwa z branży finansowej, energetycznej, transportowej i produkcyjnej oraz organizacje, instytucje państwowe i podmioty użyteczności publicznej;
  • konsumentów, którzy kupują nasze smartfony, laptopy, tablety, smartwatche i inne urządzenia.

Wszystkie  produkty, usługi i rozwiązania, które dostarcza klientom już od ponad 30 lat, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Firma powstała w roku 1987 w mieście Shenzen na południu Chin. Dziś jestet największym światowym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego oraz drugim największym producentem smartfonów.

Huawei zatrudnia 180 tys. pracowników w ponad 170 krajach i jest niekwestionowanym liderem na rynku chińskim, a także na wielu rynkach w Europie, Azji i Afryce. Na całym świecie ponad 3 miliardy osób korzysta na co dzień z usług i produktów Huawei, aby dzwonić, wysyłać SMS-y czy przeglądać Internet.

Huawei znacząco przyczynił się do rozwoju i popularyzacji systemu Android na całym świecie. Jako jeden z kluczowych globalnych partnerów Androida, ściśle współpracujemy z ich platformą open-source w celu tworzenia ekosystemu, który przynosi korzyści zarówno użytkownikom końcowym, jak i całej branży. Jednocześnie będziemy nadal budować bezpieczny i zrównoważony ekosystem oprogramowania, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla wszystkich użytkowników z całego świata.

Huawei zapewni aktualizacje zabezpieczeń i będzie świadczył usługi posprzedażowe dla wszystkich smartfonów i tabletów marek Huawei oraz Honor – tych, które już zostały sprzedane i tych, które są obecnie dostępne w sprzedaży na całym świecie.

Jednocześnie będziemy nadal budować bezpieczny i zrównoważony ekosystem oprogramowania, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla wszystkich użytkowników z całego świata – podkreśla i uspokaja klientów Huawei w specjalnym Oświadczeniu.

Jeżeli używacie urządzeń Huawei i martwicie się co dalej to zapraszamy na naszą stronę TECHNOSenior, gdzie publikujemy wszelkie informacje na temat „wojny” cyfrowej Huawei & USA, lub na oficjalną witrynę koncernu pod adresem: Tutaj

One thought on “Huawei tłumaczy i uspakaja właścicieli smartfonów Huawei i Honor

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: