Świętuj Dzień Ojca z HAMMEREM

Marka pancernych telefonów HAMMER nie przestaje zaskakiwać. Teraz każdy kto chce sprawić tacie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Ojca ma szansę wygrać topowy model Energy 18×9, który zostanie dostarczony wojskowym transporterem SKOT. O nagrodę można zawalczyć w rozpoczętym na fan page’u brandu konkursie. Co należy zrobić żeby wygrać?

HAMMER, lider w Polsce wśród pancernych telefonów wzmocnionych i odpornych na wodę, pył i wstrząsy, ma w genach przygodę oraz stawianie czoła wyzwaniom. Marka w swojej najnowszej akcji zachęca swoich fanów oraz uzależnionych od adrenaliny do wspólnej rywalizacji, w której można wygrać niecodzienną nagrodę z okazji Dnia Ojca. Walka toczy się bowiem o HAMMERA Energy 18×9 – bestseller marki oraz o przejazd wojskowym pojazdem SKOT. Trudno o lepszą niespodziankę dla siebie i taty.

Jak wziąć udział w konkursie?
Warunki udziału w konkursie są bardzo proste, a cały konkurs toczy się na fan page’u: http://www.facebook.com/hammeromania/. Aby wziąć w nim udział i zawalczyć o nagrody wystarczy pod postem konkursowym z 3 czerwca dodać komentarz z odpowiedzią na pytanie: „jak zaskoczylibyście Tatę, gdybyście mieli zabrać go na przejażdżkę pojazdem wojskowym SKOT i gdzie byście pojechali?”.

Nagroda zostanie przyznana jednej osobie spośród wszystkich uczestników, którzy opublikują odpowiedź pod postem do 18 czerwca br. Jury wybierze autora najbardziej kreatywnej i ciekawej odpowiedzi.

HAMMER Energy 18×9 to pancerny smartfon z 5,7-calowym, panoramicznym ekranem Full Screen HD+ IPS w formacie 18×9, którego pracę wspiera Android Oreo 8.1. Model ze szczelną (IP68) i wzmocnioną obudową zgodną z parametrem IK08, wyróżniają: wydajne podzespoły (czterordzeniowy procesor, 3GB RAM), aparat fotograficzny z matrycą SONY 13 Mpx + 8 Mpx, LTE, NFC umożliwiający płatności zbliżeniowe oraz czytnik linii papilarnych, a także modułu GPS i A-GPS.

źródło:  mPTech

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: