SteelSeries Arctis 1 – nowe słuchawki dla graczy

Firma SteelSeries zaprezentowała nowe słuchawki dla graczy, model Arctis 1. Zostały one wyposażone w takie same przetworniki dźwięku, jak w modelach Arctis 3, 5, 7 i 9X, ale mają niższą cenę – 255 PLN.

Arctis 1 to multiplatformowy zestaw słuchawkowy dla graczy, który dzięki swojej charakterystyce jest idealny do korzystania również poza domem. Odpinany mikrofon i wąska, niskoprofilowa konstrukcja sprawiają, że gracze mogą cieszyć się z jakości Arctis zarówno przed komputerem, konsolą, jak i w podróży, drodze do szkoły czy pracy.

SteelSeries Arctis 1

Uniwersalne złącze jack 3,5 mm umożliwia granie na wszystkich platformach, w tym na: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych. W słuchawkach zastosowano te same przetworniki dźwięku znane z innych modeli serii Arctis, więc gracze nie muszą rezygnować z wysokiej jakości audio – nawet przy tańszym produkcie. Arctis 1 używają również tego samego mikrofonu ClearCast, który zapewnia naturalny klarowny dźwięk i redukcję szumów. Jedyna różnica to fakt, że mikrofon nie jest wysuwany – tak jak w przypadku Arctis 3, 5, 7 i 9X – tylko odpinany. Arctis 1 nie mają opaski pałąka, jak w goglach narciarskich. W zamian zastosowano niskoprofilową konstrukcję, zoptymalizowaną do używania poza domem. Poduszki słuchawek AirWeave oraz pałąkowi ze stalowym wzmocnieniem, gwarantują idealne dopasowanie, długą trwałość i komfort.

Słuchawki Arctis 1 są już dostępne w oficjalnym sklepie internetowym SteelSeries.com, w cenie 255 PLN.

źródło: SteelSeries

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: