Prezent na Dzień Ojca – bezprzewodowe słuchawki od Jabra

Wybierając prezent na Dzień Taty postaw na taki, który będzie mu towarzyszył na co dzień. Słuchawki bezprzewodowe to doskonały pomysł jeśli Twój Tata prowadzi dużo rozmów telefonicznych, lubi słuchać muzyki, także podczas ćwiczeń, a w podróży dodatkowo korzysta z audiobook’ów, czy też odkrywa podcasty. To świetny gadżet, który ułatwia komunikację, dostarcza rozrywkę na najwyższym poziomie oraz oferuje funkcje wspierające aktywność fizyczną. A dzięki obsłudze asystentów głosowych mogą być niezastąpionym podręcznym źródłem informacji. Mara Jabra oferuje inteligentne zestawy słuchawkowe, które łączą doskonałą jakość dźwięku z zaawansowanymi funkcjami, które doceni nawet najbardziej wymagający Tata.

Jabra Elite 85h

Jabra Elite 85h

Słuchawki nauszne z technologią SmartSound – dźwięk, który dostosowuje się do otoczenia

 Jabra Elite 85h oferuje rewolucyjną funkcję SmartSound  opartą na wyjątkowej technologii AI, która wykrywa ponad 6.000 unikalnych dźwięków i na podstawie zebranych danych automatycznie dostosowuje dźwięk do otoczenia! Elite 85h zostały wyposażone w system aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz Jabra HearThrough, który pozwala decydować  o tym, w jakim stopniu chcesz słyszeć odgłosy świata zewnętrznego. Natomiast korektor dźwięku dostępny w aplikacji Jabra Sound+ pozwala spersonalizować brzmienie utworów muzycznych. Długa podróż? Dzięki 36-godzinnej żywotności baterii (z aktywowanym ANC) można prowadzić rozmowy, słuchać audiobooków, podcastów lub oddawać się muzycznej rozrywce bez obaw o stan naładowania akumulatora.

Jabra Elite 65t i Jabra Elite Active 65t   

Jabra Elite 65t

Wśród prawdziwie bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Jabra znajdują się Elite trzeciej generacji, dostępne w dwóch wersjach: do codziennego użytku oraz dla osób aktywnych. Zestawy oferują wsparcie asystentów głosowych za dotknięciem jednego przycisku. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość personalizacji brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego w dedykowanej urządzeniu aplikacji mobilnej Jabra Sound+. Elite Active 65t posiada dodatkowo wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu umożliwia śledzenie parametrów aktywności fizycznej. Urządzenia wyposażono w baterię zapewniającą do 5 godzin pracy, a z przenośną stacją ładującą można wydłużyć ten czas aż do 15 godzin. Uniwersalność i wszechstronna jakość tych słuchawek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego.

Jabra Elite Sport  

Jabra Elite Sport

Jabra Elite Sport to idealny prezent dla Taty, który poważnie myśli o swojej kondycji. Dzięki spersonalizowanej analizie sprawności fizycznej – zintegrowanej z monitorem pracy serca – oraz aplikacji oferującej automatyczny pomiar tętna (pułap tlenowy VO2 Max), wskaźnik czasu dotarcia na miejsce a także czasu potrzebnego na regenerację organizmu po treningu, możesz mieć pewność, że Twój tata jest perfekcyjnie przygotowany na to, aby przenieść swoją kondycję na wyższy poziom. Warto wspomnieć także o doskonałej jakości połączeń i dźwięku oraz możliwości prostego przełączania pomiędzy trybem rozmowy i muzyki. Dzięki komfortowi jaki daje Elite Sport i pełnemu dopasowaniu słuchawek pozostaje tylko cieszyć się wydajnym treningiem. Bateria zapewnia do 4,5 godzin pracy urządzenia, a z przenośną stacją ładującą aż do 13,5 godzin.

 

Jabra Evolve 65t  

Jabra Evolve 65t

Bezprzewodowe słuchawki douszne dla biznesu z certyfikatem UC

Ten zestaw słuchawkowy pozwala w prosty i wygodny sposób kontaktować się z klientami, współpracownikami oraz bliskimi, stanowiąc doskonałe wsparcie zarówno w biurze, jak i w podróży służbowej. Evolve 65t to biznesowy odpowiednik Elite 65t, a zarazem pierwsze tego typu urządzenie dostępne na rynku. Co świadczy o jego wyjątkowości? Jest całkowicie bezprzewodowy i kompatybilny z UC, można go sparować jednocześnie z laptopem (za pomocą Jabra Link 360) oraz smartfonem. Technologia czterech mikrofonów z certyfikatem Skype for Business gwarantuje optymalną jakość bezprzewodowych połączeń. A za dotknięciem jednego przycisku użytkownik łączy się z asystentem głosowym na bieżąco otrzymując potrzebne informacje. Zestaw zapewnia do 15 godzin pracy na baterii (ze stacją ładującą), a funkcja szybkiego ładowania pozwala dodatkowo korzystać z urządzenia nawet do 1,5 godziny przy zaledwie 15-minutowym ładowaniu.

Tego szczególnego dnia warto podkreślić znaczenie każdej chwili spędzonej razem i każdej przeprowadzonej rozmowy. Głęboko wierzymy, że dzięki zestawom słuchawkowym Jabra takich chwil w ciągu dnia będzie jeszcze więcej.

Dostępność

Zestawy słuchawkowe dostępne są w wiodących sklepach na terenie Polski w sugerowanych cenach detalicznych:

  • Jabra Elite 85h – 1199 pln, Jabra Elite 65t – 649 pln,
  • Jabra Elite Active 699 pln, Jabra Elite Sport 999 pln.

    Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 65t dostępny jest w sprzedaży w kanale B2B.

źródło: Jabra

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: