Honor 20 trafi do sprzedaży w Polsce z wyjątkową promocją od 28 czerwca w cenie 1999 zł

Po rekordowo wysokich wynikach sprzedaży ponad miliona sztuk nowego smartfona HONOR 20 w Chinach w ciągu zaledwie 14 dni, marka HONOR ogłosiła daty rozpoczęcia sprzedaży swojego nowego flagowca na kolejnych rynkach. HONOR 20 trafi do sprzedaży od 21 czerwca we Francji, Niemczech, Malezji, Rosji i Wielkiej Brytanii, we Włoszech i Holandii – 24 czerwca, w Indiach – 25 czerwca i w Hiszpanii na początku lipca. W Polsce HONOR 20 dostępny będzie już od 28 czerwca w sugerowanej cenie 1999 złotych.

Honor 20

HONOR po raz piąty z rzędu uplasował się na 1 miejscu w tegorocznym rankingu platformy JD.com, jednego z największych sprzedawców online w Chinach. HONOR 20 uzyskał również wyróżnienie jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii smartfonów z systemem Android.

Premiera nowej serii HONOR 20, w skład której wchodzą HONOR 20 LITE, HONOR 20 i HONOR 20 PRO, odbyła się w Londynie 21 maja. Doceniony za znakomity design i świetne możliwości fotograficzne, HONOR 20 zebrał niezwykle pozytywne opinie od najważniejszych mediów technologicznych, w tym GSMArena, Tech Advisor, Stuff i Mashable. Dzięki najlepszej w swojej klasie poczwórnej kamerze wspieranej sztuczną inteligencją i niezrównanej wydajności, HONOR 20 zdobywa głosy uznania również od użytkowników.

Honor 20

To wyjątkowy moment dla HONOR – osiągnęliśmy właśnie rekordowe wyniki sprzedaży HONOR 20” – mówi George Zhao, prezes marki HONOR. „Z radością ogłaszamy globalną dostępność HONOR 20 dla naszych fanów, którzy niestrudzenie wspierają markę i nasze innowacyjne produkty. Nie mogę się doczekać aż każdy z nich będzie mógł doświadczyć technologii zamkniętej w naszym nowym smartfonie. Mając HONOR 20 wśród naszych produktów, jesteśmy w doskonałej pozycji, aby osiągnąć sukces na rynkach zagranicznych. ”

Dla polskich użytkowników HONOR przygotował też wyjątkową promocję, która zadowoli wszystkich miłośników fotografii i podróży. W Polsce promocja dostępna będzie od 1 lipca i potrwa aż do końca sierpnia.

„Leć robić zdjęcia” – więcej informacji wkrótce.

Czytaj też: HONOR udostępnia model HONOR 20 na skalę międzynarodową i kontynuuje rekordową sprzedaż w Chinach

 

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: