Navitel MR250 NV – lusterko samochodowe z sensorem night vision

Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. Model MR250 NV to drugie urządzenie z regularnej oferty producenta, które wyposażono w sensor optyczny z obsługą night vision.

NAVITEL MR250 NV rejestruje pliki wideo w jakości Full HD, w 30kl./s, przy użyciu standardu kompresji H.264. Urządzenie wyposażono w pięciocalowy wyświetlacz IPS, procesor MSTAR MSC8336 oraz sensor SC2363 (night vision). Lusterko montowane jest na fabrycznie zainstalowane lusterko w aucie, przy użyciu dołączonych do zestawu nakładek. Za pomocą dodatkowej kamery cofania użytkownik otrzymuje obraz wideo, który odzwierciedla co dzieje się za samochodem podczas jazdy lub parkowania samochodu. Technologia podwójnego zapisu umożliwia kierowcy nagrywanie filmów zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

 Po sukcesie pierwszej kamery w formacie lusterka zdecydowaliśmy się na poszerzenie portfolio o urządzenie z sensorem night vision. Zastosowanie zaawansowanych komponentów znacznie ułatwi nagrywanie zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy przy słabym oświetleniu. Współczesny kierowca poszukuje dziś rozwiązań, które będą swego rodzaju „asystentem drogowym”. NAVITEL MR250 NV to przykład unikalnego połączenia aż trzech funkcjonalności – uniwersalnego lusterka, wideorejestratora oraz kamery cofania” – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Wideorejestrator obsługuje karty microSD do 64GB i nagrywa pliki wideo w formacie .MOV. Wbudowana bateria o pojemności 300 mAh umożliwi korzystanie z trybu fotograficznego lub odtwarzania zarejestrowanego materiału. Zestaw oprócz samego lusterka zawiera: kamerę cofania z kablem wideo, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną, kabel mini-USB, ściereczkę z mikrofibry oraz voucher na smartfon/tablet z licencją na mapy 47 państw w aplikacji Navitel Navigator.

NAVITEL MR250 NV jest dostępny w regularnej sprzedaży w sieciach sklepów z elektroniką użytkową. Sugerowana cena lusterka – 379 złotych.

źródło: NAVITEL

One thought on “Navitel MR250 NV – lusterko samochodowe z sensorem night vision

  • 25 czerwca 2019 o 13:24
    Permalink

    No zapowiada się ciekawie, ciekawe jak długi jest kabelek od tylnej kamerki i czy starczy na swobodne rozmieszczenie go pomiędzy tapicerką wzdłuż samochodu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: