InFocus Awards 2019 – rusza konkurs fotograficzny dla użytkowników smartfonów Huawei

Huawei ruszył z nowym konkursem dla pasjonatów fotografii mobilnej. Uczestnicy InFocus Awards 2019 zawalczą o atrakcyjne nagrody, zarówno pieniężne, jak i rzeczowe. Warunkiem udziału jest wykonanie zdjęcia lub nagranie krótkiego filmu smartfonem Huawei i zgłoszenie swojej pracy do 11 sierpnia na dedykowanej konkursowi stronie internetowej. Polscy uczestnicy będą walczyć o nagrody z konkurentami z 21 krajów z Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

 Każdy uczestnik konkursu może zgłosić dowolną liczbę zdjęć lub krótkich filmów na dedykowanej platformie: https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/pl/. Prace powinny odpowiadać tematom 6 kategorii konkursowych:

  1. Twarze – sztuka portretu w fotografii mobilnej;
  2. Emocje – wyrażanie emocji danej chwili przy pomocy fotografii;
  3. Witaj, życie! – dzielenie się inspiracjami z codziennego życia;
  4. Z odległości – odkrywane nowych miejsc i zdobywanie nowych doświadczeń, na przykład z wykorzystaniem teleobiektywu lub trybu makro;
  5. Storyboard – historie opowiedziane w dziewięciu kadrach: zbiór zdjęć, które tworzą spójną i intrygującą narrację;
  6. Żyj chwilą – filmy trwające do 30 sekund, utrwalające ciekawe historie.

Huawei podpowiada, że inspiracją dla uczestników może być hasło „Nieodkryte Piękno”, kierujące ich uwagę ku fotografii przedstawiającej piękne i zarazem nieoczywiste miejsca i sytuacje, takie, które często znajdują się na wyciągnięcie ręki, a umykają uwadze w codziennym pośpiechu. Film przygotowany przez Huawei, który może być podpowiedzią dla zainteresowanych konkursem:

Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców

Zdjęcia zgłoszone do InFocus Awards 2019 zostaną ocenione przez profesjonalne jury konkursu, które będzie się składać z ekspertów i autorytetów świata fotografii, będzie w nim także przedstawiciel Huawei. Niezależnie od jury, swoje głosy na najlepsze zdjęcie oddadzą internauci, a fotografia przez nich doceniona zostanie nagrodzona smartfonem Huawei P30 Pro i smartwatchem Huawei Watch GT.

Zwycięzca konkursu – zdobywca Grand Prix – otrzyma nagrodę pieniężną 10 000 euro i nagrody rzeczowe, takie jak laptop Huawei MateBook 13 oraz smartwatch Huawei Watch GT.

Nagrodzeni zostaną także zwycięzcy poszczególnych 6 kategorii konkursowych. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 2 000 euro, a także nagrody rzeczowe: laptopy Huawei MateBook 13, smartwatche Huawei Watch GT, smartfony Huawei P30 Pro. Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w każdej kategorii dostaną odpowiednio smartfony Huawei P30 Pro i Huawei P30.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty na początku września. Regulamin InFocus Awards 2019 dostępny jest na stronie konkursu.

źródło: Huawei

Jedna uwaga do wpisu “InFocus Awards 2019 – rusza konkurs fotograficzny dla użytkowników smartfonów Huawei

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s