Reklamy

Internet poza Unią Europejską? Play wprowadza nowe pakiety

Dla wszystkich swoich klientów planujących wakacje poza granicami Unii Europejskiej PLAY przygotował specjalne pakiety transmisji danych.

Od dzisiaj użytkownicy bez ponoszenia wysokich kosztów roamingu będą mogli cieszyć się szybkim i bezproblemowym dostępem do internetu podczas wypoczynku lub w podróży służbowej – nie tylko w krajach Wspólnoty!

Już od dziś w ofercie Play dostępne są nowe pakiety internetu, które pozwolą cieszyć się ulubionymi aplikacjami i stałą obecnością online także na egzotycznych wakacjach. Klienci, którzy wybierają się do krajów takich jak: Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Chiny, Czarnogóra, Egipt, Izrael, Rosja, Serbia,  Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja czy Ukraina teraz mogą skorzystać z opcji Internet Świat dostępnej w dwóch wariantach cenowych. Większy pakiet oferuje roaming 1 GB w cenie 100 zł, mniejszy kosztuje 50 zł i pozwala wykorzystać 300 MB.

W ramach nowej oferty dostępny jest również pakiet Internet Emiraty, który zapewnia 150 MB transmisji danych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich w kwocie 60 zł.

Bez względu na wybraną opcję, każdy pakiet ważny jest przez 14 dni od momentu aktywacji. Jeśli użytkownik osiągnie limit danych wcześniej, transmisja zostanie automatycznie zablokowana, tym samym chroniąc go przed dodatkowymi kosztami. Co więcej, każdorazowo po wykorzystaniu pakietu, wysyłana jest wiadomość SMS. Aby dalej cieszyć się łącznością z siecią można go ponowie aktywować lub włączyć transmisję danych zgodną z obowiązującym cennikiem.

Uruchomienie usługi jest możliwe za pomocą aplikacji Play24 lub kodem USSD  przyporządkowanym konkretnemu pakietowi:

  • *111*950*1# dla pakietu Internet Świat 1 GB,
  • *111*951*1# dla Pakietu Internet Świat 300 MB
  • *111*952*1# dla Pakietu Internet Emiraty 150 MB

Nowa oferta jest już dostępna dla użytkowników ofert pre-paid, mix i abonamentowych – zarówno dla biznesu, jak i dla klienta indywidualnego. Za dwa tygodnie oferta obejmie także abonentów Play Homebox.

 

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Złap Okazję

Tags: , ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: