Navitel R200 NV – kompaktowa kamera samochodowa z zaawansowaną optyką za 169 zł

Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. Po wprowadzeniu modeli NR200 NV i MR250 NV, R200 NV dołącza do regularnego portfolio jako trzecie urządzenie z obsługą night vision.

NAVITEL R200 NV

 NAVITEL R200 NV nagrywa wideo w jakości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Urządzenie wyposażono w 2-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320×240. Sercem urządzenia jest procesor JL5601. W modelu R200 NV producent zdecydował się zastosować zaawansowany sensor GC2053 z obsługą night vision. Soczewkę wykonano z 4-warstwowego szkła. Wbudowany czujnik G-Sensor rejestruje i chroni materiał wideo zarejestrowany podczas wypadku, gwałtownego przyspieszenia, hamowania lub kolizji. W ten sposób nagrany incydent jest automatycznie zapisywany w pamięci urządzenia. Wideorejestrator obsługuje karty pamięci do 64GB.

R200 NV to już trzeci model z regularnej oferty kamerek NAVITEL, który wyposażono w sensor z obsługą night vision. Urządzenie wyróżnia się na tle innych, budżetowych kamerek zaawansowaną optyką oraz niewielkimi rozmiarami. Przydatnymi funkcjami, szczególnie w momencie zarejestrowania wypadku lub niepożądanego zdarzenia będą wbudowany tryb parkingowy oraz G- Sensor. Naszym zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi produktu o bardzo dobrej jakości nagrywania, bez względu na warunki drogowe. Jestem przekonany, że ten model odniesie sukces na rynku wideorejestratorów” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie razem z kamerą znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów Europy. NAVITEL R200 NV jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena wideorejestratora – 169 złotych.

źródło: NAVITEL

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s