THINK BIG: Grow Smarter, czyli szansa na współpracę startupów z korporacjami. Masz innowacyjny pomysł? Zgłoś się do 30 czerwca

To już ostatni dzwonek na zgłoszenie się do programu UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter. W tegorocznej edycji poszukiwani są przedsiębiorcy i innowatorzy społeczni, którzy stawiają na rozwój w oparciu o nowe technologie. Zwycięzcy będą mieć możliwość pilotażowego wdrożenia swoich rozwiązań, otrzymają wsparcie promocyjne, marketingowe, a także dedykowany program mentoringowy. Pula nagród finansowych wynosi 105 000 złotych. Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca.

Właśnie trwa nabór zgłoszeń do szóstej edycji programu THINK BIG. W tym roku UPC Polska wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, Fundacją Polskiego Funduszu Rozwoju i partnerami biznesowymi poszukują innowacyjnych przedsiębiorców w obszarze cyfrowej transformacji biznesu i wyzwań społecznych. Do programu THINK BIG: Grow Smarter można zgłaszać się w dwóch kategoriach biznesowych oraz jednej kategorii społecznej.

Kategorie biznesowe:

  • THINK CUSTOMER – rozwiązania odpowiadające na wyzwania transformacji biznesowej w obszarze B2C i B2B
  • THINK TRANSFORMATION – rozwiązania odpowiadające na wyzwania wspierające transformację cyfrową firm
  • Kategoria społeczna, której wyłącznym partnerem jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju:
THINK SOCIAL – rozwiązania, które w oparciu o nowe technologie odpowiadają na wyzwania społeczne w takich obszarach jak: edukacja, środowisko, wykluczenie cyfrowe i kultura.
We współpracy z partnerem programu Fundacją Digital Poland przyznana zostanie również nagroda dla korporacji, która odznaczyła się najbardziej inspirującą transformacją cyfrową.
Grafika_TB_partnerzy+LD.png
Zgłoszenia do programu można wysyłać do 30 czerwca poprzez stronę internetową www.thinkbig.upc.pl.
Pula nagród finansowych tej edycji to 105 000 zł  – zwycięzca każdej kategorii otrzyma 35 000 zł. Dodatkowo, zwycięzcy kategorii biznesowych otrzymają możliwość pilotażowego wdrożenia swojego rozwiązania we współpracy z UPC Polska lub innym partnerem programu oraz możliwość znalezienia się w raporcie „TOP 40 Enterprise Tech. Technologie, które zmieniają korporacje” przygotowanym przez The Heart i UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter.
Więcej szczegółów na www.thinkbig.upc.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: