Reklamy

uPaid rośnie na międzynarodowych rynkach

Do portfolio klientów uPaid Payment Solution dołączył bank Societe Generale w Serbii. To kolejne wdrożenie NFC polskiego fin-techu pracującego z takimi partnerami jak Mastercard, Austriacard, UBS w Szwajcarii, CSOB na Słowacji, Fidor Bank w Niemczech, MBK na Węgrzech, Komercijalna Banka w Macedonii.

„Zaimplementowaliśmy płatność NFC MDES w aplikacji bankowej. We wdrożeniu wykorzystaliśmy platformę Mastercard Digital Enablement Service z najbardziej zaawansowaną technologią płatności – chip EMV, tokenizację i szyfrowanie” – mówi Krzysztof Drzyzga, CEO uPaid.

Aplikacja miała swoją premierę pod koniec maja, można ją pobrać ze sklepu Google Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.newfrontier.iBanking.mobile.SOG.Retail&hl=en_US

Jednoczenie, od 2018 firma prowadzi projekty w Stanach Zjednoczonych i w kwietniu tego roku otworzyła biuro regionalne w Nowym Jorku. Intensywne działania uPaid skupiają się na rozmowach z nowymi i potencjalnymi partnerami. W czerwcu reprezentanci uPaid wzięli udział w Polsko-Amerykańskim Forum Nowych Technologii w Silicon Valley, organizowanym przez Polska Agencje Inwestycji i Handlu. W ramach wydarzenia, uPaid, jako jedna z 8 polskich firm, spotkała się z lokalnymi przedstawicielami venture capital i uczestniczyła w zamkniętym spotkaniu z Prezydentem Andrzejem Dudą.

„Zdecydowanie w 2019 skupiamy się na rozwoju w Stanach Zjednoczonych” – mówi Tomasz Kupka, odpowiedzialny za rozwój biznesu – „Co nie znaczy, że narzucamy sobie jakieś ograniczenia. Rozmawiamy obecnie z wieloma parterami m.in. z Indii, Singapuru czy Argentyny” – dodaje.

Reklamy


Categories: Rynek

Tags:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: