Huawei nie poddaje się i podpisuje kolejne kontrakty na komercyjne wdrożenie 5G

Podczas kongresu MWC19 w Szanghaju Huawei zorganizował konferencję “5G is ON” . Jednym z jej ważniejszych punktów było przemówienie Ryana Dinga, dyrektora wykonawczego i prezesa Carrier BG w Huawei.

 Podczas swojego przemówienia Ryan Ding ogłosił, że Huawei podpisał już 50 kontraktów handlowych na komercyjne wdrożenie sieci 5G i dostarczył ponad 150 000 stacji bazowych. Ocenił, że w skali globalnej technologia 5G nabiera silnego rozpędu. Od pierwszej połowy tego roku wiele krajów, w tym Korea Południowa, Wielka Brytania, Szwajcaria, Włochy i Kuwejt, uruchomiło komercyjnie sieci 5G, spośród których 2/3 zbudował Huawei.

Według Dinga „branża zaczyna korzystać z sieci 5G, a 5G zaczyna zyskiwać na znaczeniu, promując kompleksową transformację cyfrową i poprawiając wydajność w wielu dziedzinach. Modułowe rozwiązania Huawei dają operatorom unikalne rozwiązania do budowania ekologicznych, konwergentnych i ultralekkich sieci komercyjnych 5G, które napędzają ciągły wzrost”.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, w 2019 roku 5G szybko wyprzedzi poprzednie technologie komunikacji bezprzewodowej pod względem popularności na całym świecie. Huawei współpracuje z operatorami i partnerami w celu rozszerzenia 5G na różne branże i zapewnienia wzrostu biznesowego dla wszystkich uczestniczących w tym procesie stron.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://carrier.huawei.com/en/events/mwcs19.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: