Mobilny Plus Online – teraz Extra 30% do doładowania z aplikacją

Dostępna jest nowa promocja dla klientów głosowych taryf prepaid oraz mix korzystających z mobilnej aplikacji Plus Online.

Promocja „Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje od 1 do 31 lipca. Klienci usług na kartę i mix w sieci Plus, którzy korzystają z aplikacji Mobilny Plus Online i włączą udostępnioną im promocję, a następnie w terminie 30 dni doładują swoje konto kwotą od 5 zł do 500 zł otrzymają bonus w postaci dodatkowych 30% do wartości wykonanego zasilenia.

Promocja „Extra 30% do doładowania z aplikacją Mobilny Plus Online” jest jednorazowa. Konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz dysponowanie na koncie środkami pozwalającymi na pobranie opłaty za pakiet.

Bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne ale nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących.

Więcej informacji w regulaminie promocji i na stronie https://www.plus.pl/mpo50

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.

Film o aplikacji Mobilny Plus Online:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: