Nowy Hoover H-FREE 700 – zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowników

Firma Hoover wprowadza na polski rynek nowy, wielofunkcyjny odkurzacz H-FREE 700, zapewniający wyjątkowe doświadczenie czyszczenia każdej powierzchni. Wydajność na najwyższym poziomie, innowacyjne funkcje oraz elegancki design oznaczają efektywne i wygodne sprzątanie.

Hoover H-FREE 700 to gwarancja wszechstronności, szerokiego zestawu akcesoriów i długiego, 35-minutowego czasu pracy. Urządzenie jest niezwykle lekkie, ciche, zwrotne oraz łatwe w użytkowaniu, a akumulator litowy o mocy 22 V zwiększa wydajność urządzenia. Hoover H-FREE 700 wyróżnia się unikalną technologią HSpin-Core z systemem separacji, która sprawia, że zabrudzenia nie osadzają się wokół modułu separacyjnego, lecz znajdują się na dnie zbiornika. Funkcja ta ułatwia opróżnianie pojemnika (o pojemności 0,7 l), bez wchodzenia w kontakt z kurzem. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w filtr z dodatkiem antyalergicznych jonów srebra.

Hoover H-FREE 700

Dla miłośników zwierząt i kierowców

Model H-FREE 700 posiada tryb pracy ciągłej oraz możliwość włączenia/wyłączenia obrotowej szczotki. Większą efektywność sprzątania zapewnia szczelinówka zintegrowana z odkurzaczem. Lampy LED pokazujące poziom naładowania akumulatora, znajdują się również na dyszy odkurzacza.

Do zestawu dołączono też specjalne ssawki, przeznaczone m.in. do pozbywania się kurzu ze wszystkich zakamarków mieszkania, sierści zwierząt, a także czyszczenia tapicerki samochodowej. Nakładka „Deep Care” to rozwiązanie do posadzek twardych oraz delikatnych powierzchni, np. parkietów, natomiast „Intense Floor” umożliwia uzyskanie nadzwyczajnych wyników na posadzkach twardych i dywanach. Czas pełnego ładowania baterii akumulatora wynosi 5 godzin. Urządzenie można wygodnie powiesić na ścianie dzięki specjalnemu uchwytowi.

Hoover H-FREE 700

Komfort, ale też troska o zdrowie

„Cieszymy się, że wprowadziliśmy na polski rynek kolejny produkt ze znanej już konsumentom serii H-FREE. Jest to wynik prowadzonych przez nas  prac badawczo-rozwojowych, ukierunkowanych na oferowanie wyjątkowej wydajności. Nowe urządzenie zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o komforcie użytkowników, ale także ich zdrowiu. Dzięki technologii HSpin-Core posiadacze naszego produktu będą mieli pewność, że unikną kontaktu ze szkodliwym dla zdrowia pyłem” – komentuje Daniel Malak, Country Manager Candy Hoover Polska.

Nowe, bezprzewodowe odkurzacze Hoover H-FREE 700 są dostępne w sprzedaży w atrakcyjnych cenach od 799 zł w sklepach Alto, Komputronik i Empik.

źródło: Candy Group

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s