Reklamy

Sezon letnich festiwali ze specjalną strefą Galaxy A

Orange Warsaw Festiwal, Open’er w Gdyni i Kraków Live Festival to ważne miejsca na festiwalowej mapie Polski. W tym roku na miłośników dobrego brzmienia biorących udział w tych wydarzeniach czekają specjalne festiwalowe strefy Galaxy A.

W strefie Galaxy A na amatorów muzycznych wrażeń czeka nie tylko wyjątkowy konkurs. Przygotowano w niej niezwykle przyjazną Instagramerom przestrzeń, zaaranżowaną specjalnie pod niezapomniane foto i wideo pamiątki z festiwalu. W lustrzanym pokoju można wykonać Infinity Selfie, a w przestrzeni z huśtawkami nagrać boomerang, który porywa kolorem.

Galaxy A

Do strefy Samsung Galaxy A zapraszamy podczas Open’er Festivalu w Gdyni oraz 16 sierpnia podczas Kraków Live Festival.

Galaxy A to najnowsza seria smartfonów Samsung zaprojektowana z myślą o nowej generacji użytkowników, którzy uwielbiają dzielić się swoimi wrażeniami i przeżyciami w czasie rzeczywistym. Flagowym przedstawicielem tej serii jest Galaxy A80, wyposażony w obrotową kamerę, dzięki której utrwalisz niezapomniane festiwalowe wrażenia. Video relacje z koncertów będą dużo ciekawsze dzięki trybowi Super Steady, który redukuje wstrząsy i zapewnia płynność nagrania oraz oferuje inteligentną funkcję automatycznego doboru scen. Model Galaxy A70 wyróżnia się z kolei pojemną baterią 4500 mAh, która zapewni bezproblemowy kontakt ze światem podczas nawet najdłuższego koncertu. W parze z baterią, Galaxy A70 oferuje także duży ekran sAMOLED o przekątnej 6,7 cala

Reklamy


Categories: Rozrywka 50+, Technologia, telefon

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: