Od lipca e-hulajnogi hive wjadą na Targ Śniadaniowy

5 lipca 2019 r. –  wraz z początkiem lipca hive, czyli operator elektrycznych hulajnóg na minuty, udostępni darmowe przejazdy dla uczestników Targów Śniadaniowych w Warszawie. Na klientów spędzających weekend na wydarzeniu odbywającym się na Żoliborzu lub Mokotowie będzie czekał specjalny zespół firmy, hive Bees, który chętnie pomoże w zainstalowaniu aplikacji oraz udostępni kody na darmową jazdę hive.

Rozpoczynając sezon wakacyjny, organizator najpopularniejszych śniadań w stolicy poszerza listę swoich oficjalnych partnerów o operatora e-hulajnóg na minuty hive. Inicjatywa współpracy została podyktowana chęcią umożliwienia mieszkańcom Warszawy przetestowania tego środka transportu i powrotu z Targu w ekologiczny, a zarazem pełen frajdy sposób.

Jesteśmy podekscytowani naszą współpracą z Targiem Śniadaniowym – mówił city manager hive w Warszawie Łukasz Gontarek – według nas Targ Śniadaniowy jest fantastyczną inicjatywą, a zarazem ważnym miejscem na mapie gastronomicznej Warszawy skupiających ludzi wokół idei slow food, którą bardzo spieramy. Chcemy działać przede wszystkim lokalnie i stać się nieodłączną częścią miasta, jednocześnie wprowadzając e-wolucję transportu. Wierzymy, że obecność na tym wydarzeniu da szansę wielu nowym osobom do przekonania się jak skutecznym środkiem transportu jest e-hulajnoga hive.

Każdy uczestnik biorący udział w Targu Śniadaniowym na Żoliborzu lub Mokotowie uzyska indywidualny kod promocyjny umożliwiający darmowy 20-minutowy przejazd na e-hulajnodze hive. Kody będą rozdawane przez specjalny zespół „pszczółek” hive Bees, odpowiadający za rozstawienie e-hulajnóg na mieście. Pszczółki będą służyć pomocą również przy założeniu lub obsłudze aplikacji oraz chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z obsługą e-hulajnogi.

Aktualne realia związane z sytuacją klimatyczną zmuszają nas do bardzo radykalnych refleksji. Zarówno w zakresie konsumpcji jak i wszystkich innych czynności życia codziennego. Hulajnoga to świetna odpowiedź na to jak najprościej pomóc zanieczyszczeniu w mieście. Jeśli jeszcze dodatkowo można korzystać z takich usług w zamian za zakupy na targu to my podpisujemy się pod tym obiema rękoma. – mówi Krzysztof Cybruch, zarządzający projektem Targ Śniadaniowy.

Współpraca rozpocznie się już w najbliższy weekend i potrwa aż do końca lipca.

źródło: hive

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s