UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter: ponad 100 projektów powalczy o wygraną

Zakończył się nabór do programu UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter. Do tegorocznej, już VI edycji zgłosiło się ponad 100 przedsiębiorców i innowatorów społecznych, którzy tworzą rozwiązania w oparciu o nowe technologie. To najlepszy dowód na to, że zainteresowanie startupów współpracą z korporacjami cały czas rośnie. Teraz jury programu wybierze 18 półfinalistów, których poznamy 22 lipca.

Zgłoszenia do programu THINK BIG: Grow Smarter można było nadsyłać w dwóch kategoriach biznesowych: THINK CUSTOMER, THINK TRANFORMATION oraz jednej kategorii społecznej THINK SOCIAL, której wyłącznym partnerem jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju. Łącznie, do programu zgłosiło się ponad 100 przedsiębiorców, którzy oferują rozwiązania odpowiadające na wyzwania transformacji cyfrowej i te związane z problemami społecznymi.
TB_podsumowanie_zgloszen.jpg
Spośród wszystkich nadesłanych rozwiązań, Jury programu wyłoni 18 rozwiązań – po 6 z każdej kategorii. Następnie, na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się faza półfinałowa, w której zostanie wybranych 9 startupów. Ich przedstawiciele wezmą udział w Gali Finałowej, w trakcie której zostaną ogłoszeni zwycięzcy każdej z kategorii. Ponadto, Jury programu wraz z Fundacją Digital Poland przyzna również nagrodę korporacji, która odznaczyła się najbardziej inspirującą transformacją cyfrową.
Pula nagród finansowych tej edycji to 105 000 zł  – zwycięzca każdej kategorii otrzyma 35 000 zł. Dodatkowo, zwycięzcy kategorii biznesowych otrzymają możliwość pilotażowego wdrożenia swojego rozwiązania we współpracy z UPC Polska lub innym partnerem programu oraz możliwość znalezienia się w raporcie „TOP 40 Enterprise Tech. Technologie, które zmieniają korporacje” przygotowanym przez The Heart i UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter.
Więcej szczegółów na www.thinkbig.upc.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s