Przechowywanie zdjęć w chmurze Huawei w wakacje za 3,20 zł/mc

Użytkownicy smartfonów i tabletów Huawei mogą wykupić roczny pakiet 50 GB na przechowywanie danych (np.: zdjęć lub filmów) w mobilnej chmurze Huawei z 20% zniżką. Cena pakietu w wakacyjnej promocji wynosi teraz 38,30 złotych, co oznacza miesięczny koszt usługi na poziomie zaledwie 3,20 złotych. Oferta obowiązuje do 31 lipca i została przygotowana specjalnie na okres wakacyjny, kiedy rośnie częstotliwość wykonywania zdjęć za pomocą urządzeń mobilnych.

 Co drugi Polak obawia się utraty cennych danych

Okres wakacji to czas, kiedy użytkownicy smartfonów i tabletów są wyjątkowo narażeni na utratę danych. Według badania Ipsos, zrealizowanego na zlecenie Huawei, co drugi Polak obawia się utraty cennych danych – takich jak zdjęcia, czy wideo – przechowywanych na telefonie. Co więcej, 7 na 10 użytkowników smartfonów w Polsce deklaruje, że trzyma w ich pamięci ważne dane – dla 75% z nas ich utrata byłaby ogromnym ciosem. Warto odnotować, że aż 8 na 10 Polaków tworzy kopie zapasowe swoich danych na innych nośnikach, takich jak komputer, lub w chmurze.

 Pakiet wirtualnych dysków

W mobilnej chmurze Huawei dostępne są cztery pakiety. Użytkownicy na start mają do dyspozycji 5 GB darmowej przestrzeni. Mogą ją powiększyć do 50 GB, które teraz dostępne są w promocyjnej cenie 38,30 złotych za rok. Do dyspozycji użytkowników są także pakiety 200 GB za 11,99 złotych miesięcznie i 2048 GB (2 terabajty) za 39,99 złotych miesięcznie.

Chmura Huawei pozwala na bezpieczne przechowywanie danych na wirtualnym dysku i zapewnia szybki dostęp z urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych do przechowywanych plików. W dowolnym momencie użytkownik może zrezygnować z usługi, a dostęp do plików zapisanych w chmurze utrzymać przez kolejne 12 miesięcy.

 Bezpieczeństwo danych w zasięgu ręki

Przeniesienie zawartości smartfona lub tabletu do mobilnej chmury Huawei jest proste. W pierwszym kroku należy wejść w ustawienia urządzenia oraz stworzyć konto Huawei ID, podając swój adres email lub numer telefonu oraz hasło. Po zalogowaniu się przez swoje konto użytkownik zyskuje dostęp do Usługi Chmura. Kliknięcie usługi przekierowuje do panelu zarządzania chmurą Huawei.

Wszystkie pliki, jak zdjęcia, kontakty, nagrania czy notatki tworzone na smartfonie lub tablecie, a następnie zapisywane w chmurze Huawei są gromadzone w Unii Europejskiej i podlegają unijnym oraz polskim przepisom w zakresie ochrony danych osobowych.

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: