a2mobile z jeszcze bardziej niewyczerpalną ofertą

Sieć a2mobile odniosła niewątpliwy sukces wprowadzając na rynek Niewyczerpalne Pakiety. Od teraz oferta a2mobile jest jeszcze bardziej konkurencyjna i w podstawowym Pakiecie Niewyczerpalne Wszystko za 19,90 zł., użytkownicy otrzymują dwa razy więcej Internetu w pełnej prędkości (10 GB).

Dodatkowo a2mobile wprowadziło nowe pakiety: 20 GB za 24,90 zł. oraz 30 GB za 29,90 zł. Wszystkie warianty zawierają rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Klienci mogą również w każdym momencie dokupić pakiet 5 GB za 5 zł.

Nowa oferta:

Startery a2mobile można kupić i zarejestrować na startery.a2mobile.pl oraz w punktach sieci Żabka, FreshMarket, salonikach prasowych Kolporter, Relay, InMedio, OneMinute, Ruch, Świat Prasy i w ponad 2 tys. punktów niezależnych.

a2mobile jest telefonią komórkową, która oferuje usługi głosowe i mobilny Internet w systemie prepaid. Korzystając z nadajników sieci Plus, świadczy usługi w technologii 2G, 3G oraz LTE i LTE Advanced.

Operatorem a2mobile jest Premium Mobile Sp. z o.o., Operator nr 1 wśród wszystkich operatorów komórkowych w Polsce (w rankingu przenoszenia numerów za 2018 ).

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: