myPhone Pocket PRO z Android 9 Pie dziś debiutuje na rynku w świetnej cenie

myPhone Pocket PRO to 5,7-calowy smartfon z teardrop notch, który jest kompaktowy i zachwyca designem, a jego podzespoły: ośmiordzeniowy procesor oraz 3 GB pamięci RAM w połączeniu z Androidem 9 Pie, to zapowiedź wysokiej wydajności i spełnienie najbardziej pożądanych potrzeb.

myPhone Pocket PRO

Marka myPhone konsekwentnie realizuje swoją misję, która od lat brzmi „czynimy technologie mobilne przystępnymi”. W efekcie, portfolio brandu niezmiennie ubogacają dobre urządzenia czerpiące z najnowszych osiągnięć, które jednocześnie są atrakcyjne na tle konkurencji w podobnych przedziałach cenowych.

 

myPhone Pocket PRO to przełomowy smartfon dla serii Pocket, którą stanowiły dotychczas zgrabne urządzenia o podstawowej specyfikacji adresowane do dzieci lub mniej wymagających użytkowników. myPhone Pocket PRO reprezentuje o wiele wyższą klasę, wyróżnia się nawet na tle całej gamy produktów myPhone i jak sama nazwa wskazuje jest bardziej zaawansowany. Potwierdza to już w pierwszym kontakcie wygląd smartfona, który robi ogromne wrażenie. Bo front tego 5,7-calowego modelu stanowi ekran HD+ 19:9 IPS typu teardrop (z niewielkim, łeskowym notchem na środku), który zajmuje aż 88% powierzchni całości. Jednocześnie – urządzenie pozostaje kompaktowe i poręczne. Z kolei plecki tego smukłego urządzenia tworzy modna, gładka, mieniąca się tafla z tworzywa w kolorze blue ametyst, którą wieńczą aparat oraz czytnik linii papilarnych. W efekcie jest to najprawdopodobniej najładniejszy model w palecie myPhone. Co do aparatów – Pocket PRO jest wyposażony w aparat główny Samsung 13 Mpx interpolowany do 16 Mpx oraz aparat do selfie 5 Mpx (interpolowany do 8 Mpx). Z tego względu model powinien zadowolić wszystkich fanów mobilnej fotografii i aktywności na portalach takich jak Instagram. Smartfon wyróżnia również wysoka wydajność będąca wynikiem połączenia mocy ośmiordzeniowego procesora Unisoc z 3 GB pamięci RAM, których działanie wspiera Android 9 Pie. Tym samym jest to pierwszy smartfon w ofercie myPhone z tą generacją robocika. Takie podzespoły w zupełności wystarczą dla podjęcia wielu zadań jednocześnie, a także rozrywkę i granie w większość znanych tytułów. Co więcej, użytkownicy otrzymują do dyspozycji także 32 GB pamięci flash na multimedia, które można rozwinąć o dodatkowe 128 GB dzięki karcie microSD oraz DualSIM (dwa sloty na karty: microSIM oraz nanoSIM). Za długi czas pracy smartfonu bez ładowania odpowiada akumulator 2700 mAh. myPhone Pocket PRO w dniu premiery kosztuje 499 zł, a dla pierwszy Klientów w zestawie ze smartfonem dostępne są słuchawki bluetooth FOREVER BSH-100 za 1 zł (promocja tylko w sklepie online mPTech). Więcej o modelu:

www.myphone.pl/product/myphone-pocket-pro

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: