Ruszyła kampania promująca nową telewizję internetową OTT Cyfrowego Polsatu

Kiedy jest dobrze, może być jeszcze lepiej! Właśnie tak działa nowość – elastyczna TV internetowa od Cyfrowego Polsatu z dekoderem EVOBOX STREAM. Podłącz go do internetu od dowolnego dostawcy, a zapłacisz tylko za te pakiety, które wybierzesz. Można? Można!

Ruszyła kampania reklamowa promująca uruchomioną wczoraj nową usługę telewizyjną Cyfrowego Polsatu – telewizję internetową działającą z Internetem od dowolnego dostawcy: Cyfrowy Polsat Evobox Stream; TV z Internetem od dowolnego dostawcy i elastycznym wyborem pakietów

Telewizja internetowa OTT umożliwia odbiór kanałów telewizyjnych przez Internet od dowolnego dostawcy (po Wi-Fi lub kablu).
Elastyczna oferta programowa zapewnia możliwość dowolnego włączania pakietów (bezpośrednio z poziomu dekodera w nowej aplikacji Sklep) i płacenia tylko za te, które się wybrało.

Oferta programowa to ponad 100 kanałów (z HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium), a dodatkowo dekoder EVOBOX Stream zapewnia dostęp do bezpłatnych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej po podłączeniu anteny DVB-T.

Spot Elastyczna TV internetowa od Cyfrowego Polsatu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s