Creative Outlier Gold: bezprzewodowe słuchawki z atrakcyjnym cenowo pakietem

Creative Technology Ltd  ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Creative Outlier Gold, kontynuację uznanego przez krytyków Creative Outlier Air, który wprowadził na rynek prawdziwy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy z atrakcyjnym cenowo pakietem, doskonałej jakości dźwiękiem z długim czasem pracy na baterii. Dzięki Outlier Gold użytkownicy mogą oczekiwać nowych ulepszeń, które wyznaczą nowy standard w tej kategorii.

Bezpłatna aktywacja oprogramowania Super X-Fi

Outlier Gold to pierwsze słuchawki do aktywacji oprogramowania Super X-Fi w aplikacji SXFI, dzięki czemu jest to odtwarzacz Super X-Fi MP3. Dzięki połączeniu Bluetooth z aplikacją SXFI, Outlier Gold bezprzewodowo odblokuje BEZPŁATNIE technologię przetwarzania aplikacji Super X-Fi w lokalnych plikach muzycznych. Aplikację SXFI można pobrać ze sklepu Google Play Store lub Apple App Store.

Outlier Gold, w połączeniu z Super X-Fi, odtwarza naturalną scenę dźwiękową zestawu głośników w studiu, z tym samym ekspansywnym doświadczeniem, szczegółami, przestronnością i realizmem. Dzięki tym ultralekkim słuchawkom użytkownicy poczują się tak, jakby ich słuchawki zniknęły, a jednocześnie cieszą się dźwiękiem, który jest naturalny, jak żadne inne bezprzewodowe słuchawki douszne.

Podobnie jak w przypadku każdego odtwarzacza MP3, oprogramowanie Super X-Fi nie odtwarza treści strumieniowych, takich jak YouTube, Spotify itp. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z pełnej możliwości Super X-Fi we wszystkich materiałach, powinni wziąć pod uwagę SXFI AMP, SXFI AIR i SXFI AIR C , Gama produktów Super X-Fi firmy Creative.

Creative Outlier Gold

Dłuższa praca dla połączeń Wireless

Dzięki wyjątkowemu 14-godzinnemu czasowi odtwarzania na jednym ładowaniu, który przewyższa Outlier Air, Outlier Gold posiada najdłuższy czas odtwarzania dla całkowicie bezprzewodowych słuchawek dousznych. W połączeniu z dołączonym futerałem do ładowania zapewnia niesamowitą łączną długość odtwarzania do 39 godzin.

Outlier Gold to naprawdę wzmocniona wersja popularnego Outlier Air. Pierwsza partia Outlier Air została wyprzedana w ciągu kilku godzin od ostatniego IT Show w Singapurze ze względu na świetny wygląd i dopasowanie, niezrównane funkcje i atrakcyjną cenę. A teraz wkraczamy z Outlier Gold. Oprogramowanie Super X-Fi jest ucztą dla wymagających melomanów, którzy mogą teraz cieszyć się własną biblioteką piosenek dzięki tej nagradzanej technologii holograficznej słuchawek. Co więcej, dzięki 39-godzinnemu łącznemu czasowi odtwarzania możesz spędzić cały miesiąc codziennych dojazdów * bez ładowania, co jest po prostu niesamowite ”- powiedział Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative.

*przy założeniu 90 minut codziennych dojazdów do pracy.

Funkcje

Oprogramowanie Super X-Fi

  • 14 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu; całkowity czas odtwarzania do 39 godzin *
  • Bluetooth 5.0 Low Energy z aptX i AAC
  • 5,6 mm membrana głośniczka z grafenu
  • Certyfikat IPX5 (odporny na pot)
  • Inteligentna kompatybilność z pomocą głosową
  • 3 pary dodatkowych nakładek końcówek dousznych (w 2 rozmiarach)

 * Na podstawie umiarkowanego poziomu głośności. Rzeczywista żywotność akumulatora zależy od ustawień użytkowania i warunków otoczenia.

Creative Outlier Gold kosztują EUR 99.99 i są dostępne na Creative.com.

Po więcej informacji o słuchawkach holograficznych Super X-Fi, odwiedź  sxfi.com.

źródło: Creative

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: