Powiększa się rodzina rozwiązań wideokonferencyjnych Yealink dla platform SfB i Teams

Systemy wideo Yealink dedykowane dla aplikacji Microsoft obejmują nowe zestawy wideokonferencyjne: MVC500 dla małych pomieszczeń oraz MVC800 dla średnich i dużych pomieszczeń. Wideokonferencje Yealink zapewniają doskonałą jakość dźwięku HD oraz obrazu Full HD. Poszerzone kąty widzenia kamery, zoom optyczny 5x / 12x oraz łatwa obsługa za pomocą konsoli dotykowej MTouch to przewagi rynkowe propozycji od Yealink.

Yealink MVC

Krystalicznie czysty dźwięki i obraz


Zestaw wideokonferencyjny Yealink MVC500, gwarantujący jakość wideo Full HD, wyrazisty, ostry i nasycony gamą barw i precyzyjnych detali obraz i 5-krotny zoom optyczny z poszerzonym kątem widzenia do 83°, sprawdzi się w salach 6-12-osobowych. Model MVC800 również obsługuje wideo w jakości Full HD, a kamera z kątem widzenia do 70° umożliwia 12-krotny zoom optyczny. Zestaw rekomendowany jest do pomieszczeń gromadzących nawet 20 uczestników spotkania. Szeroki kąt widzenia kamer umożliwia widzenie każdego uczestnika konferencji w pomieszczeniu każdej wielkości. Oba zestawy zapewniają czysty dźwięk HD, wspierany przez technologię Yealink Noise Proof obsługiwany przez soundbar oraz nawet 4 dodatkowe mikrofony bezprzewodowe, potrafiące zbierać dźwięk w salach o powierzchni nawet 80-metrowych. Rozmowy brzmią naturalnie, realistycznie, a rozmówcy rozumieją się wzajemnie, co przekłada się na komfort spotkania.

Bezprzewodowe udostępnianie prezentacji i wygodne zarządzanie

MVC800

Bezprzewodowe współdzielenie treści odbywa się za pomocą adaptera WPP20, który wkłada się do portu USB komputera, po czym użytkownik decyduje czy chce udostępnić widok ekranu, czy tylko wybranej aplikacji. Opcja ta pozwala na zachowanie maksimum prywatności – przekazywany jest tylko widok określonej aplikacji, np. prezentacja PowerPoint, a reszta aplikacji nie jest widoczna dla innych uczestników spotkania.

MVC500

Całością spotkania zarządza się wygodnie za pomocą 8-calowego, dotykowego tabletu MTouch. Obsługa wideokonferencji jest zatem prosta i intuicyjna, jak znana z urządzeń mobilnych technologia dotyku.

Zapytaj o możliwość przetestowania nowych zestawów wideokonferencyjnych Yealink pisząc na adres vcs_yealink@kontel.pl

źródło: Yealink

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: