HAMMER sponsorem Mountainboardowych Mistrzostw Świata

Marka HAMMER lider w Polsce wśród telefonów i smartfonów o podwyższonej odporności, wspiera organizację Mountainboardowych Mistrzostw Świata. Zawody w dyscyplinie będącej letnią odmianą snowboardu, która narodziła się w Ameryce, odbędą się w Polsce – w Moszczenicy k. Krakowa. Start już 26 lipca.

Mountainboarding

Zawody w Moszczenicy wpisały się już na stałe w kalendarz fanów mounainboardingu, który zaliczany jest do sportów ekstremalnych. Dotychczas jednak ten największy park mountainboardowy w Polsce – „Mosquito Moszczenica” pod Krakowem, stanowił arenę rywalizacji w Mistrzostwach Polski. Tym razem po raz pierwszy rozegrane zostaną tu Mountainboardowe Mistrzostwa Świata, a do Moszczenicy zawitają najlepsi zawodnicy globu.

Startujący powalczą o tytuł mistrza we Freestyle’u, czyli ewolucjach wykonywanych podczas skoków, w czterech kategoriach: Open, Women, Junior i Masters. O tym, kto zwycięży, zadecyduje suma uzyskanych punktów, które przyznawane będą za styl, stopień trudności tricku, wysokość skoku oraz lądowanie. Oprócz tego organizatorzy przygotowali także dwie dodatkowe konkurencje: Slalom i Jibb. W pierwszej liczyć się będzie najszybszy czas przejazdu po wyznaczonej trasie, natomiast w drugiej ewolucje wykonane na przeszkodach jibbowych. Emocje gwarantowane.

Plan startów

Treningi i eliminacje do zawodów rozpoczną się już w piątek 26 lipca. Natomiast oczy wszystkich zwrócone będą na sobotnie finały, podczas których wyłoniony zostanie tegoroczny mistrz świata i te wystartują o godzinie 13. Na zwycięzcę czeka oczywiście wzmocniony HAMMER!

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a szczegóły o atrakcjach i przebiegu zmagań można śledzić na https://www.facebook.com/events/moszczenica-krakow-poland/2019-world-freestyle-championship/988415618023625/  

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: