GoPro HERO7 Black + 3-Way – zestaw na wakacyjne podróże

GoPro ogłosiło nową ofertę specjalną zawierającą flagową kamerę HERO7 Black oraz mocowanie 3-Way dostępne razem od 22 lipca do 4 sierpnia u wybranych partnerów handlowych w rekomendowanej cenie 1599 PLN.

HERO7 Black to najbardziej zaawansowana kamera GoPro, wytrzymała i wodoszczelna bez obudowy. Dzięki stabilizacji HyperSmooth (Ultrapłynna) można uzyskać filmy niczym nagrywane z gimbalem — bez gimbala. Kamera również zapewnia przełomowy sposób filmowania – TimeWarp. Funkcja TimeWarp umożliwia tworzenie przyspieszonych i stabilnych filmów poklatkowych co pozwala przekształcać dłuższe materiały w krótkie, łatwe do udostępnienia, atrakcyjne filmy, które ogląda się z zainteresowaniem. Nowy inteligentny tryb fotografowania automatycznie zapewnia wspaniałe, urzekające obrazy. Teraz dzięki funkcji transmisji na żywo i aplikacji GoPro możesz dzielić się każdą niezwykłą chwilą. Kamera HERO7 Black to zupełnie nowy poziom funkcjonalności GoPro oraz rejestrowanych zdjęć i filmów. Odkryj supermoce inteligentnego nagrywania uwieczniając swoje wakacyjne przygody!

GoPro HERO7

W zestawie z kamerą otrzymamy mocowanie 3-Way – to wyjątkowo uniwersalne mocowanie może być używane na trzy sposoby: jako uchwyt ręczny do kamery, wysięgnik lub statyw. Składane ramię ułatwia robienie selfie bez ryzyka pojawienia się uchwytu w kadrze. Rękojeść może służyć jako uchwyt kamery, a w jej wnętrzu znajduje się lekki, miniaturowy statyw, który może być używany oddzielnie lub wraz z rękojeścią tworząc statyw.

źródło: GoPro

 

One thought on “GoPro HERO7 Black + 3-Way – zestaw na wakacyjne podróże

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: