Xiaomi Redmi 7A oraz trzy inne inteligentne urządzenia już w Polsce

Xiaomi na polski rynek wprowadza również smartfon Redmi 7A oraz trzy inne inteligentne urządzenia: Mi Smart Band 4, Mi True Wireless Earphones oraz Mi Handheld Vacuum Cleaner

Redmi 7A

Redmi 7A, następca Redmi 6A, został udoskonalony w stosunku do swojego poprzednika. Smartfon wyposażony jest w układ Qualcomm Snapdragon™ 439 oraz baterię o pojemności 4000mAh. Ponadto telefon jest odporny na zachlapania, obsługuje ładowanie 10W, ma zmieniony wygląd i wbudowane radio.

Redmi 7A będzie dostępny w kolorach niebieskim (Matte Blue i Gem Blue), czarnym (Matte Black) oraz czerwonym (Gem Red). Wariant 2GB+16GB kosztować będzie 449 złotych, a 2GB+32GB – 499 złotych. Sprzedaż rozpocznie się 1 sierpnia.

Mi Smart Band 4

Mi Smart Band 4

Czwarta generacja inteligentnej opaski Xiaomi doczekała się kilku kluczowych aktualizacji. Najważniejszą z nich jest kolorowy i powiększony ekran AMOLED, zapewniający intuicyjną obsługę urządzenia. Bateria o pojemności 135mAh pozwala na pracę przez 20 dni na jednym ładowaniu. Opaska monitoruje tętno, sen, a także pływanie czy jazdę na rowerze.

Mi Smart Band 4 będzie dostępny w od 1 sierpnia w cenie 149 zł.

Mi True Wireless Earphones

Mi True Wireless Earphones

 Dzięki 7 mm przetwornikom z tytanową membraną kompozytową, słuchawki oferują wysoką jakość dźwięku. Automatycznie włączają się i parują z urządzeniem. Mogą być używane niezależnie od siebie, np. podczas rozmowy telefonicznej. Bateria pozwala na 3 godziny pracy, z ładującym etui czas ten wydłuża się do 10 godzin.

Bezprzewodowe słuchawki będą dostępne w Polsce od 1 sierpnia w cenie 299 zł.

Mi Handheld Vacuum Cleaner

Mi Handheld Vacuum Cleaner

 W bezprzewodowym odkurzaczu ręcznym Mi wykorzystano 9-cyklonową technologię, która optymalizuje przepływ powietrza, zapewniając ssanie na niezmiennym poziomie. Odkurzacz oferuje 5-stopniową filtrację z zastosowaniem filtrów HEPA. Bezprzewodowa konstrukcja pozwala na pracę do 30 minut na jednym ładowaniu. Zestaw zawiera cztery szczotki dedykowane różnym powierzchniom.

Bezprzewodowy odkurzacz będzie dostępny od połowy sierpnia w cenie 1099 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: