Honor 20 PRO – niedoścignione wrażenia foto już dla wszystkich na całym świecie

Międzynarodowa marka smartfonów HONOR ogłosiła dziś dostępność wyczekiwanego modelu HONOR 20 PRO w sprzedaży. Rosja jest pierwszym rynkiem, na którym ruszy sprzedaż na wydarzeniu medialnym w Moskwie. Klienci w Rosji będą mogli nabyć flagowy model za pośrednictwem wszystkich kanałów w cenie 34 990 RUB już od 2 sierpnia. Ponadto dostępność modelu w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Holandii, Czechach, Finlandii, Polsce, Malezji, Egipcie, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na innych rynkach zostanie niedługo podana do wiadomości.

Honor 20 PRO

Po pomyślnym globalnym debiucie w Londynie wcześniej tego roku model HONOR 20 PRO zdobył szereg pochwał, a niektóre media globalne, w tym Android Central, Android Authority, Digital Trends, GSMArena, PhoneArena i Tech Advisor, dały modelowi niemal idealne oceny. Model pobił rekord możliwości fotograficznych po zdobyciu 111 punktów od DxOMark. Jest to drugi najwyższy wynik zdobyty przez smartfon w tym najważniejszym wyznaczniku jakości aparatów w branży.

Honor 20 PRO

W dzisiejszym cyfrowym, połączonym świecie smartfon jest bramą do nieskończonych możliwości – skomentował George Zhao, prezes firmy HONOR. – Model HONOR 20 PRO przedstawia aparat w telefonie na sposoby, które nie były możliwe jeszcze dziesięć lat temu. Dzięki temu zawodowi fotografowie i entuzjaści fotografii mogą wyrażać swoją kreatywność i uchwycać najważniejsze chwile w bardzo wysokiej jakości, nawet w słabym oświetleniu, z pięknymi szczegółami – dodał prezes.

Robiący wrażenie wynik HONOR 20 PRO pozwala modelowi na konkurowanie z innymi popularnymi smartfonami i jest rezultatem godnym pochwały, który można w znacznym stopniu przypisać ciągłym dążeniom firmy do wdrażania innowacji. Jako najnowszy dodatek do serii HONOR N model HONOR 20 PRO jest uosobieniem przełomowych innowacji i utwierdza przywódczą rolę marki w projektowaniu smartfonów. Po raz pierwszy w historii marki prezentowany jest model flagowy wyposażony w aparat Sony IMX586 48MP AI Quad i największą w branży aperturę f/1.4. W najnowszej aktualizacji zdalnej model HONOR 20 PRO jest także wyposażony w funkcję Ultra-High ISO Sensitivity, która zapewnia lepsze wyniki przy słabym oświetleniu.

Honor 20 PRO

Honor 20 Pro jest bardzo blisko szczytu rankingu telefonów DxOMark ze względu na dobrą wydajność fotograficzną i filmową bez poważnych słabości… Jeżeli szukasz nowego smartfonu ze świetnymi możliwościami fotograficznymi, model Honor 20 Pro powinien znaleźć się na pierwszym miejscu wśród rozważanych opcji, zwłaszcza jeżeli szukasz oszczędności w porównaniu do tradycyjnych konkurentów” – DxOMark

Model HONOR 20 PRO nadaje nową definicję doświadczeniu użytkownika i staje się pierwszym produktem w historii HONOR, który wyposażony jest w pierwszą na świecie obudowę z holografią dynamiczną. Efekt ten utworzono dzięki przełomowej w branży technologii potrójnej siatki 3D. Światło przechodzące przez obudowę odbijane jest i rozpraszane we wszystkich kierunkach w przykuwającym uwagę efekcie optycznym głębi, który wyróżnia HONOR 20 PRO na tle poprzedników.

Wyposażony w najlepsze w branży oprogramowanie i sprzęt model HONOR 20 PRO jest także źródłem prawdziwie inteligentnej obsługi dla użytkowników. Chipset 7nm Kirin 980 AI jest źródłem dużej prędkości i bijącej rekordy wydajności. Model wyposażono w baterię o pojemności 4000 mAh, która pozwala na całodzienne, nieprzerwane korzystanie z urządzenia, a bardzo duża pamięć 256 GB odpowiada nawet najbardziej ekstremalnym potrzebom. Model HONOR 20 PRO wyposażony jest także w wiodący w branży GPU Turbo 3.0. Funkcja ta zasila możliwości w grach przez zapewnianie bogatszych doświadczeń wzrokowych i dotykowych. Wrażenia uzupełnia system dźwiękowy Virtual 9.1 Surround Sound obsługujący większość przewodowych i bezprzewodowych słuchawek, przyczyniając się do lepszego środowiska dźwiękowego.

Redakcja TECHNOSenior już testuje nowy smartfon HONOR. Zapraszamy wkrótce na nasze doświadczenia z tym telefonem.

źródło: HONOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: