Navitel R650 NV – wideorejestrator z sensorem optycznym Sony STARVIS

Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. W modelu R650 NV producent zdecydował się zastosować zaawansowany sensor Sony STARVIS, z obsługą night vision.

Navitel R650 NV
Navitel R650 NV

NAVITEL R650 NV to 2-calowa kamera samochodowa, która nagrywa filmy w rozdzielczości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV. Urządzenie wyposażono w procesor NOVATEK NT96658 i sensor optyczny SONY 307, z obsługą night vision. Czujnik obrazu Sony STARVIS umożliwi uzyskanie wyraźnego materiału wideo zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy przy gorszych warunkach oświetleniowych. Sprzęt obsługuje karty microSD do 256 GB. Kąt widzenia obiektywu wynosi 170°. Soczewkę wykonano z 4-warstwowego szkła. W menu rejestratora użytkownik może skorzystać z trzech trybów: nagrywania, aparatu i odtwarzania wideo.

Zaawansowany czujnik przeciążeń G-Sensor aktywuje się w przypadku kolizji lub gwałtowanego manewru. Zapisuje materiał wideo i chroni go przed usunięciem. Urządzenie posiada wbudowany tryb parkingowy. Wideorejestrator wykrywa ruch w polu widzenia kamery i  rozpoczyna nagrywanie nawet podczas nieobecności kierowcy w samochodzie.

NAVITEL R650 NV to kompaktowy wideorejestrator samochodowy, który dołącza do naszego regularnego portfolio jako piąte urządzenie z obsługą night vision. Jakość nagrywania w kamerkach to dla nas priorytet, stąd decyzja o wprowadzeniu modelu z zaawansowanym sensorem optycznym. Zastosowanie technologii Sony STARVIS to gwarancja wyraźnych nagrań, niezależnie od warunków atmosferycznych” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie z urządzeniem znajdują się: ładowarka samochodowa, uchwyt na taśmę 3M, dodatkowa płytka mocująca, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel mini-USB, ściereczka z mikrofibry oraz licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą Europy. NAVITEL R650 NV jest już dostępny w sieci sklepów Media Expert i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 299 złotych.

źródło: NAVITEL

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: