Garmin Pay i Fitbit Pay już dostępne w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. udostępnił płatności zbliżeniowe Garmin Pay i Fitbit Pay. Wystarczy podłączyć kartę Mastercard Banku Pekao, aby korzystać z opcji płacenia zegarkiem.

Płatności zbliżeniowe zegarkami to kolejne nowoczesne rozwiązanie płatnicze, które oferujemy. Korzystający z usług Pekao mogą od dawna dokonywać płatności za pomocą smartfona z aplikacją PeoPay, a także od ponad roku z Apple Pay. Jesteśmy jednym z liderów technologicznych wśród banków w Polsce i dokładamy wszelkich starań, aby stale oferować nowoczesne i wygodne płatności dla naszych klientów – mówi Bartosz Zborowski, dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao.

Płatność zegarkiem to rozwiązanie gwarantujące wygodę i szybkość płatności. W jaki sposób można płacić za pomocą zegarka? Należy przytrzymać przycisk akcji lub menu i przyłożyć zegarek do terminala, jeśli wcześniej w zegarku wpisane zostało 4-cyfrowe hasło.

W obu przypadkach wymagane jest zainstalowanie specjalnej aplikacji (Garmin Connect lub Fitbit) na telefonie – są one dostępne w Google Play bądź App Store. Po instalacji należy połączyć z nią zegarek i dodać kartę, za pomocą której będziemy korzystali z opcji płacenia zegarkiem. Dodana karta będzie widoczna zarówno na ekranie telefonu, jak i zegarka.

Więcej informacji na stronie internetowej banku: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/bankowosc-elektroniczna/Platnosci-zegarkiem

źródło: Bank Pekao S.A.

One thought on “Garmin Pay i Fitbit Pay już dostępne w Banku Pekao S.A.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: