Seria Philips Performance – Smart TV oparty na systemie Android

Philips TV wprowadza na rynek kolejną z tegorocznych nowości. Seria Performance to trzy warianty telewizorów oferowanych w wielu rozmiarach, które mają wszystko, czego potrzebujesz. Najnowsze technologie dla wysokiej jakości obrazu i dźwięku, system Ambilight dla jeszcze lepszych wrażeń podczas oglądania oraz minimalistyczny design. A wszystko to w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie.

Nowe telewizory Philips TV to odpowiedź na oczekiwania ogromnej części konsumentów, którzy za niewygórowaną cenę poszukują sprzętu łączącego w sobie najważniejsze funkcje modeli z wyższej półki. W ten sposób powstała seria Philips Performance – telewizory, które mają wszystko, czego potrzebują użytkownicy. Trzy warianty LED (7304, 7334 i 7354) zostały wyposażone w technologie zapewniające najwyższą jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu dedykowane są zarówno fanom kina i seriali, jak i miłośnikom gier. Wybór odpowiedniego egzemplarza ułatwia szeroki wachlarz rozmiarów od 43 do nawet 75 cali.

Philips Performance
Philips Performance

Najważniejsze technologie w korzystnej cenie

 

Podczas projektowania serii Philips Performance twórcy położyli szczególny nacisk na wysoką jakość obrazu. Philips TV jako pierwszy zastosował np. obsługę standardu Dolby Vision oraz HDR10+ w telewizorach tej klasy oraz w stosunkowo niedużych rozmiarach. Efekty wizualne dopełnia przestrzenny dźwięk i funkcje bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu.

Philips Performance
  1. rozdzielczość 4K Ultra HD

Najwyższa rozdzielczość dostępna powszechnie na rynku. Seria Philips Performance Obsługuje formaty HDR10 i HDR10+, a dodatkowo posiada poprawę płynności obrazu w standardzie Natural Motion oraz funkcję Micro Dimming PRO pozwalającą uzyskać głębszą czerń oraz żywsze kolory.

  1. procesor obrazu Philips P5

Najlepszy na świecie procesor obrazu zapewnia głębię detalu, żywe kolory przy zachowaniu naturalnego odcienia skóry oraz płynny ruch – nawet podczas streamingu – co docenią zarówno fani relacji sportowych, jak i zapaleni gracze.

  1. Dolby Vision oraz Dolby Atmos

Kinowy obraz i dźwięk dzięki wsparciu najwyższej jakości formatów używanych przez twórców filmowych. Z jednej strony zapewniają idealne kontrast, jasność i kolor odzwierciedlające oryginalne intencje reżysera, a dodatkowo efekty wizualne wspiera przestrzenny dźwięk 3D o wyjątkowej czystości, szczegółowości i głębi.

  1. trójstronny system Ambilight

Autorska technologia Philips, którą znajdziemy tylko w modelach tej marki. Inteligentne diody LED montowane z tyłu telewizora rzucają na ścianę światło w kolorach wyświetlanych aktualnie na ekranie dla jeszcze lepszych wrażeń podczas oglądania filmów czy grania w gry. Dzięki temu użytkownicy mogą poczuć się jak w środku akcji, a ekran wydaje się jeszcze większy. Ambilight to również dodatkowe źródło światła, które korzystnie wpływa na wzrok podczas oglądania w ciemności.

  1. Smart TV oparty na systemie Android

Treści na żądanie, intuicyjny interfejs oraz dostęp do internetu za jednym przyciśnięciem. Do tego głosowe sterowanie za pomocą Google Assistant lub Amazon Alexa. We wszystkich modelach serii Performance zainstalowano najnowszą generację systemu Android TV (Android 9.0 Pie).

Philips Performance

Minimalistyczny design

Wszystkie modele serii Performance posiadają minimalistyczną linię. Ekran zamknięto w bardzo wąskiej metalowej ramie w kolorze srebrnym. Rodzaj podstawy różni się w zależności od calarzy – dla rozmiarów 43″, 50″, 55″, 58″ jest to obrotowa stopa w kształcie litery T, rozmiar 65″ posiada tę samą podstawę bez funkcji obrotowej, w rozmiarze 70″ są dwie wąskie i ścięte nóżki, zaś największy 75-calowy ekran umieszczono na centralnej stabilnej podstawie.

Smukły pilot w ciemnosrebrnym kolorze posiada funkcję sterowania głosowego oraz kilka przydatnych przycisków dedykowanych konkretnym funkcjom (Ambilight, Netflix czy Google Assistant), które pozwalają na ich szybkie uruchomienie.

Warianty serii Performance – podstawowe informacje

  •  7304 – referencyjny wariant podstawowy – rozmiary 58″, 65″, 70″
  • 7334 – pilot Full Remote z klawiaturą Qwerty – rozmiary 43″, 50″, 55″
  • 7354 – obudowa i podstawa w kolorze srebrnego chromu – rozmiary 43″, 55″, 65″, 75″

Telewizory Philips TV z serii Performance będą dostępne w szerokiej dystrybucji od lipca tego roku. Ceny rekomendowane poszczególnych modeli zaczynają się od 2499 zł. Więcej informacji na temat serii Philips Performance można znaleźć na stronie www.philips.pl/performanceseries.

źródło: Philips TV

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: