PLAY NOW teraz z kanałami NBCUniversal

Play, największy operator sieci komórkowej w Polsce, poinformował dziś o rozszerzeniu swojej oferty kanałów w PLAY NOW. Już od 1 sierpnia, użytkownicy platformy telewizyjnej PLAY NOW będą mogli cieszyć się trzema nowymi kanałami od NBCUniversal International Networks (NBCUIN) – SCI FI, 13 Ulicą i E! Entertainment Television.

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie http://www.playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Teraz pakiet EXTRA wzbogaci się o nowe treści dla fanów science-fiction i fantasy, kryminału i detektywistycznych historii, ale także programów ukazujących barwne życie Hollywood. Dzięki współpracy z NBCUIN do oferty PLAY NOW trafią popularne kanały SCI FI, E! Entertainment Television i 13 Ulica, oferujące szeroki wachlarz seriali, hitów kinowych i programów rozrywkowych. Przez cały sierpień dostęp do wszystkich tych trzech kanałów otrzymają wszyscy abonenci PLAY NOW w ramach otwartego okna.

Na kanale SCI FI użytkownicy PLAY NOW znajdą wiele uznanych produkcji z gatunku science-fiction. Program wypełniają takie seriale jak „Killjoys”, „Magicy”, „Star Trek: Enterprise” czy oryginalne treści SCI FI, jak choćby seria „Rekinado” czy „Lawalantula”. Oprócz tego jeszcze tego lata na fanów historii o nadprzyrodzonych zdarzeniach czeka kilka emocjonujących premier – wśród nich drugi sezon serialu „The Outpost”, który emitowany będzie co tydzień o 21:00 już od 15 sierpnia. Wakacyjny program kanału to także przyprawiające o dreszcze horrory – w każdy piątek od 22:00 na SCI FI będzie można obejrzeć ponadczasowe dzieła gatunku, takie jak „Laleczka Chucky 3” czy „Egzorcysta: Początek”. Widzowie znajdą tu także kino komediowe, kino akcji, a także coś na ochłodę ciepłych, letnich wieczorów – serię filmów pt. „Lodowa katastrofa”, z takimi filmami, jak „Arktyczna Apokalipsa”, „Lodowa zagłada”, „Lodowe tornado” i „Cold zone”, w których zagrożeniem jest gwałtowne oziębienie klimatu.

PLAY NOW wzbogaci się także o kanał pełen intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom wciągające historie ze zbrodnią w tle. 13 Ulica to stacja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców i czuć dreszczyk emocji. W ofercie znalazły się takie seriale jak „Koroner”, kolejny sezon „Śledczych do pary”, „Detektyw Kate” oraz ciekawe produkcje z gatunku true-crime. Na fanów kryminalistyki w sierpniu czekają kolejne odcinki przejmującego dokumentu opowiadającego o prawdziwych zbrodniach „Z zimną krwią”, cykl słynnych „Kryminalnych zagadek” prosto z Nowego Jorku i Las Vegas, a także serialu „Specjalistki” ukazującego pracę policjantek z wydziału zabójstw. Wśród najgorętszych premier kanału znalazła się także „Katastrofa” – produkcja z Archie Panjabi i Christopherem Plummerem w rolach głównych, która będzie dostępna od 8 września.

Trzecim kanałem, który dołącza do pakietu EXTRA jest E! Entertainment Television. To stacja przede wszystkim dla widzów interesujących się trendami ze świata mody, filmu, muzyki oraz szeroko rozumianym światem popkultury i rozrywki. Poza relacjami z czerwonych dywanów i programami typu reality show, wśród pozycji programowych można znaleźć, takie tytuły, jak „Z kamerą u Kardashianów”, „Medium z Hollywood”, czy „Plastyczna fuszerka”. Premierowe programy, które przygotowano dla widzów w sierpniu to „Insta życie Nat & Liv” – historia sławnych Influencerek, Natalie Halcro and Olivia Pierson, które podbiły media społecznościowe, „Nightly Pop” – prezentujący przegląd najważniejszych newsów ze świata show biznesu oraz „Nowe ciało z Khloe Kardashian” – metamorfozy, które odmieniają życia uczestników.

źródło: PLAY

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: