Razem raźniej: GoPro i Quik do montażu na urządzeniach przenośnych

Masz pełną bibliotekę treści? GoPro przychodzi z pomocą. Najnowsza aktualizacja do aplikacji GoPro umożliwia wydajniejsze i nowocześniejsze przeglądanie, edytowanie oraz udostępnianie materiałów. Aktualizacja przenosi najlepsze funkcje edycji wideo z aplikacji Quik do aplikacji GoPro oraz odświeża wygląd interfejsu. Wprowadza także poprawione narzędzia do tworzenia historii i unowocześnione filtry — a to wszystko dzięki nowemu, niezwykle wydajnemu silnikowi. Jest to pierwsza z serii aktualizacji aplikacji GoPro, które mają przekształcić aplikację w środowisko do kompleksowej obróbki materiałów, zawierające wszystkie niezbędne narzędzia do obsługi kamery GoPro za pomocą smartfonu.

Użytkownicy aplikacji GoPro w pierwszej kolejności zwrócą uwagę na odświeżoną szatę graficzną, nowoczesny interfejs oraz bardziej intuicyjną nawigację. Jednak najważniejszą zaletę nowej aktualizacji stanowią udoskonalone narzędzia do tworzenia historii. Praca z wieloma nagraniami jednocześnie została usprawniona dzięki lepszemu wyszukiwaniu istotnych chwil w zarejestrowanych materiałach, z których aplikacja GoPro automatycznie przygotowuje efektowne montaże QuikStory ze zdjęciami i fragmentami filmów. Te historie będą zawierać ujęcia ostatnio nagrane za pomocą kamery GoPro, ale użytkownicy mogą też do nich dodać zdjęcia oraz filmy z pamięci swojego smartfonu.

Kolejną funkcją, w którą wyposażono aplikację GoPro, jest dodawanie i zestawianie wielu filtrów w jednym filmie QuikStory. Aktualizacja udostępnia użytkownikom ponad 20 różnych filtrów oraz umożliwia zastosowania kilku filtrów w jednym projekcie. Efektem końcowym jest zaawansowane narzędzie do edycji z nieograniczonymi możliwościami tworzenia.

Zaktualizowana aplikacja GoPro jest dużo bardziej elastyczna dzięki usunięciu ograniczeń szkiców roboczych istniejących w poprzedniej wersji aplikacji. Od teraz filmy QuikStory są przechowywane w formacie nadającym się do edycji, co pozwala na nanoszenie poprawek w dowolnym momencie. Jest to najważniejsze ulepszenie w stosunku do poprzedniej wersji edytora Quik. Użytkownicy mają teraz do dyspozycji bardziej wydajne narzędzie do zarządzania plikami multimedialnymi i swoimi projektami.

Już teraz użytkownicy mogą zacząć eksperymentować z nowymi narzędziami i czerpać korzyści z włączenia funkcji aplikacji Quik do aplikacji GoPro. A to dopiero początek. Dążąc do stworzenia kompleksowego narzędzia, w planach mamy kolejne udoskonalenia, takie jak funkcja montażu pojedynczych nagrań, nowe motywy nadające zdjęciom i filmom jakość zbliżoną do produkcji publikowanych przez GoPro, a także rozszerzone możliwości dodawania nagrań z innych źródeł do filmów montowanych w aplikacji GoPro.

Aby dowiedzieć się więcej o aktualizacjach aplikacji GoPro i jej transformacji w kompleksowe narzędzie do montażu, odwiedź nasz blog The Inside Line. Aby pobrać bezpłatną aplikację GoPro, odwiedź GoPro.com.

źródło: GoPro

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: