UPC Biznes z nową ofertą usług komórkowych dla klientów biznesowych

W odpowiedzi na potrzeby klientów z segmentu małych i średnich firm, UPC Biznes uruchomiło sprzedaż usług mobilnych, tworząc w pełni konwergentną ofertę biznesowych usług telekomunikacyjnych. Klienci biznesowi UPC mają teraz do dyspozycji nie tylko internet światłowodowy, pakiet usług bezpieczeństwa oraz najlepszą cyfrową rozrywkę, ale również usługi mobilne.

Oferta UPC Biznes została stworzona z myślą o właścicielach małych i średnich firm, którzy wykorzystują usługi mobilne do skutecznego prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Usługa dostępna jest dla obecnych klientów oraz nowych klientów kupujących jednocześnie przynajmniej jedną usługę stacjonarną UPC Biznes.

Wprowadzenie usług komórkowych do oferty UPC Biznes to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, a jednocześnie kolejny, bardzo ważny krok na drodze rozwoju firmy. Od tego momentu jesteśmy w stanie zaoferować klientom pełny wachlarz usług telekomunikacyjnych wspierających ich własną działalność gospodarczą, w tym najkorzystniejszą ofertę internetu światłowodowego, telefonii stacjonarnej, telewizji biznesowej jak i usługi telefonii mobilnej i mobilnego dostępu do internetu. Plany taryfowe nowej usługi przygotowane przez UPC Biznes charakteryzują się wyższymi pakietami danych, nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS oraz MMS, jak również możliwością skorzystania z wielu kart SIM. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Jerzy Gołębiowski, Dyrektor B2B UPC Polska

Oferta komórkowa UPC Biznes oparta jest na czterech pakietach taryfowych: Biznes Start 7 GB, Smart 14 GB, Pro 21 GB oraz Pro 50 GB. Przy czym, każdy z pakietów dostępny jest w dwóch opcjach:
  • z zobowiązaniem na 24 miesiące i Extra Bonusem do 100 GB dodatkowych danych miesięcznie. Klienci wybierający tę opcję, bezpłatnie otrzymują dodatkowe pakiety danych Extra Bonus przez kolejnych 12 miesięcy. W przypadku oferty Start jest to pakiet 10 GB miesięcznie, 25 GB w taryfie Smart i 50 GB oraz NAWET 100 GB w taryfach Pro!
  • bez zobowiązania w tej samej cenie co oferta z zobowiązaniem – dla klientów biznesowych ceniących elastyczność i chcących szybko reagować na zmiany.

W ramach oferty komórkowej UPC Biznes, klienci mogą posiadać nawet do 10 numerów (kart SIM).  W ramach promocji Grupy Firmowej, drugą i każdą koleją kartę SIM można kupić z rabatem 5 zł.

Wszystkie pakiety taryfowe UPC Biznes (Start, Smart, Pro) są dostosowane do potrzeb firm i obejmują:
  • nielimitowane połączenia telefoniczne, wiadomości SMS oraz MMS w Polsce i w ramach roamingu w UE
  • nielimitowane pakiety danych ze zmniejszeniem prędkości ściągania danych do 32 kb/s albo 1 Mb/s po wyczerpaniu pakietu danych
  • bezpłatne pakiety danych w ramach roamingu w UE

źródło: UPC Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: