REVO CASE – pokrowiec amortyzujący uderzenia od MyScreenPROTECTOR

Ceny topowych modeli smartfonów dochodzą prawie do kilku tysięcy złotych. Nie dziwi więc fakt, że każde nowe urządzenie staramy się zabezpieczyć najlepiej jak można, czy to przed zarysowaniem, niefortunnym upadkiem lub zbitym ekranem. Marka MyScreenPROTECTOR wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadza do sprzedaży nowy pokrowiec amortyzujący uderzenia – REVO CASE.

Pokrowiec REVO chroni tył i boki Twojego urządzenia podczas upadku. Ramka wykonana została z amortyzującego uderzenia TPU, które skutecznie chroni krawędzie i narożniki urządzenia przed zniszczeniem podczas niespodziewanego upadku. Dodatkową ochronę samych krawędzi zapewniają poduszki powietrzne umieszczone w narożnikach pokrowca, które absorbują siłę uderzenia.

Przezroczyste plecki pokrowca zostały wykonane z poliwęglanu. Gwarantują ochronę przed zarysowaniem, ale nadal pozwalają na zaprezentowanie oryginalnego wyglądu smartfona. Dzięki zastosowanym materiałom nie zmieniają koloru z upływającym czasem. Model REVO zapewnia także ochronę tylnym kamerom smartfona. Specjalnie wyprofilowany otwór z podwyższoną krawędzią powoduje, że kamera chowa się w nim i nie styka się bezpośrednio z podłożem podczas odkładania telefonu oraz jest dodatkowo chroniona podczas upadku. Idealnie dopasowany kształt pokrowca nie ogranicza dostępu do portów i przycisków.

IMPACT BodySHIELD

Pokrowiec REVO dostępny jest także w produktach z serii  BodySHIELD, gdzie w skład zestawu oprócz pokrowca wchodzi odpowiedni wariant ochrony na ekran (szkło hybrydowe lub hartowane). Niezwykle istotne jest, że wszystkie produkty chroniące ekran są kompatybilne z pokrowcem i doskonale do siebie pasują.

DIAMOND BodySHIELD

 

Dostępne są następujące rodzaje pełnej ochrony w zależności od zastosowanej ochrony na ekran:

IMPACT BodySHIELD, w którym dostajemy pokrowiec Revo oraz nowej generacji szkło hybrydowe ImpactGLASS połączenie szkła i folii anty-uderzeniowej, wzmacniające ekran niemal 5-krotnie.

DIAMOND BodySHIELD, gdzie oprócz pokrowca Revo otrzymujemy szkło hartowane DiamondGLASS wykonane z japońskiego materiału zabezpieczającego.

Wszystkie warianty produktów z serii BodySHIELD dostępne są zarówno dla telefonów z płaskim ekranem, jak i z zaokrąglonymi.

źródło; MyScreenPROTECTOR

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: