Honor 20 Pro w Polsce z promocją lotniczą zadebiutuje 8 sierpnia

Globalna marka smartfonów HONOR ogłosiła dostępność modelu HONOR 20 Pro na polskim rynku. Sprzedaż flagowca rozpocznie się w najbliższy czwartek – jego rekomendowana cena to 2399 zł. HONOR 20 Pro zostanie również objęty promocją „Leć robić zdjęcia”.

Wyjątkowe możliwości fotograficzne

Po udanej światowej premierze w Londynie HONOR 20 Pro zyskał wiele pochwał od globalnych mediów, a jego imponujący wynik w rankingu DxOMark stawia model w ścisłej czołówce najlepszych smartfonów.

W dzisiejszym cyfrowym świecie smartfon jest bramą do świata niekończących się możliwości. HONOR 20 Pro przeprojektował aparat w sposób, który nie był możliwy dziesięć lat temu, pozwalając profesjonalistom oraz entuzjastom fotografii wyrazić swoją kreatywność i uchwycić piękno detali nawet w słabo oświetlonym otoczeniu” – mówił w trakcie premiery George Zhao, prezydent HONOR.

W HONOR 20 Pro znajdziemy aż cztery aparaty. Główną rolę gra tu wspierany przez sztuczną inteligencję Sony IMX586 (48 Mpix). Towarzyszą mu aparaty: szerokokątny (16 Mpix), przeznaczony do ujęć makro (2 Mpix) oraz teleobiektyw (8 Mpix).

Honor 20 PRO

Dynamiczny, holograficzny projekt obudowy

HONOR 20 Pro posiada bardzo rozbudowany projekt obudowy, który przekracza strukturalne i kolorystyczne granice – czego dowodem jest dynamiczny holograficzny design.

Dzięki wykorzystaniu potrójnej technologii 3D Mesh, osiągnięto wygląd urządzenia nieporównywalny z innymi modelami. Po złączeniu warstw szkła, koloru i głębi światło zostaje rozproszone przez miliony nanopryzmatów, które odbiją je w różnych kierunkach. HONOR 20 Pro będzie dostępny w dwóch nowych kolorach – Phantom Black (czarno-fioletowy) i Phantom Blue (niebiesko-zielony).

Doskonałe możliwości techniczne

W smartfonie zastosowano procesor Kirin 980 7 nm wspierany sztuczną inteligencją. Flagowiec jest również wyposażony w akumulator o pojemności 4000 mAh, zapewniający nieprzerwane użytkowanie przez cały dzień. Pamięć 256 GB zapewnia przestrzeń na ekstremalne wymagania użytkowników w kontekście przechowywania danych.

HONOR 20 Pro może się również pochwalić kluczową w branży technologią Turbo 3.0 – funkcją, która gwarantuje graczom bogatsze wrażenia wizualne i dotykowe. Mocną stroną jest również system dźwiękowy Virtual 9.1, obsługujący większość przewodowych i bezprzewodowych słuchawek.

Dzięki połączeniu możliwości aparatu, estetyki i wydajności, HONOR 20 Pro podbija serca konsumentów. Kolejne pozytywne recenzje oraz wysokie miejsca w zestawieniach porównujących jakość smartfonów potwierdzają sukces modelu.

Honor 20 PRO

Promocja „Leć robić zdjęcia”

Marka HONOR przygotowała specjalną promocję lotniczą skierowaną do fanów. Przy zakupie smartfona HONOR 20 Pro, HONOR 20 lub HONOR 20 Lite kupujący otrzymają podwójny (w przypadku zakupu HONOR 20 lub HONOR 20 Pro) lub pojedynczy (w przypadku zakupu HONOR 20 Lite) voucher lotniczy na podróż w dwie strony do jednego z 16 miast w Europie. Wśród możliwych destynacji znajdują się między innymi Londyn, Paryż, Barcelona, Berlin, Bruksela, Kopenhaga, Dublin, Madryt, Mediolan, Praga czy Rzym. To właściciel nowego smartfona wybiera kiedy i gdzie chce lecieć (robić zdjęcia)!

Oferta obowiązuje do 31 sierpnia, a więcej szczegółów na jej temat można znaleźć na stronie http://www.hihonor.com/pl

HONOR 20 Pro będzie dostępny tylko w sklepach online: RTV Euro AGD i x-kom. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: