Niewidoczne dotąd dane będą dostępne dla użytkowników

Serwis autobaza.pl poszerzył zakres swoich usług o nowy typ raportu. Poszukujący ukrytej historii pojazdu dostali właśnie nowe narzędzie do walki z nieuczciwymi praktykami handlarzy samochodów.

Użytkownicy obecnie sprawdzający dany numer VIN pojazdu mogą zobaczyć dodatkową opcję zakupu raportu pt.: “Archiwalna Inspekcja Pojazdu”. Jest to bardzo szczegółowa ocena pojazdu wykonana w przeszłości przez eksperta.

“Nowy typ raportu ma dać użytkownikowi jasną odpowiedź: czy warto kupić wybrane auto? Inspekcja przeprowadzona została przez eksperta, któremu nic nie umknie. W raporcie znajdziemy również wycenę kosztów, koniecznych do poniesienia w celu dalszego użytkowania pojazdu. To są bardzo użyteczne informacje.” – mówi Piotr Korab ekspert autobaza.pl

Poniżej prezentujemy autentyczne podsumowanie auta poddanego inspekcji:

“Koszty które trzeba ponieść to prawie 10 000 pln, dodatkowo samochód ma przeszłość powypadkową, niepewny przebieg oraz wizualnie jest w fatalnym stanie. Środek wygląda na zniszczony. Praktycznie tylko dach nie był malowany, a lewa przednia ćwiartka została wspawana, całkowicie odradzam zakup.”

Jak widać, na podstawie przeprowadzonej inspekcji można podjąć właściwą decyzję. Czy kupujący potrafiłby sam zorientować się, że auto ma np. “wspawaną ćwiartkę”?

Opcja ta jest dostępna tylko dla pojazdów, które wcześniej już zostały w ten sposób sprawdzone.Ocena jest archiwalna, z danego dnia – informacja o dacie jej przeprowadzenia będzie widoczna w opisie.

Dodatkową zaletą tego raportu jest cena, która jest trzykrotnie niższa od ceny inspekcji wykonywanej na zamówienie w czasie rzeczywistym. Ponadto w raporcie będą zawarte archiwalne zdjęcia pojazdu.

źródło: autobaza

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: