#SuperSzybkiInternet, #Ponadczasowy i #NaCzasie w nowej #OfercieDlaStudentów od UPC Polska

Przygotowujesz się do zajęć lub egzaminu? Oczekujesz szybkiego, stabilnego i docierającego do każdej części Twojego domu połączenia? Chcesz błyskawiczne streamować filmy oraz muzykę oraz pobierać je w ciągu milisekund? A może jesteś graczem, dla którego prędkość, brak opóźnień i wysoki standard Wi-Fi jest kluczowy? Brzmi znajomo? Mamy coś dla Ciebie!

Przestudiuj z nami nową #OfertęDlaStudentów od UPC Polska:

#1 superszybki internet do 500Mb/s z najlepszym Smart Wi-Fi
#2 bez zobowiązania
#3 w pakiecie 34 kanały telewizyjne
#4 wybierz dodatkową ofertę TV GO i zyskaj dostęp do świata sportu, filmów i seriali niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz

Nie lubisz zobowiązań? Wybierz ofertę #Ponadczasową

Pakiety z internetem światłowodowym o prędkości do 150 Mb/s za 49,99 zł miesięcznie lub do 300 Mb/s za 59,99 zł miesięcznie. Nadal mało? Wybierz prędkość do 500 Mb/s już za 69,99 zł miesięcznie. Wszystkie opcje ze Smart Wi-Fi oraz pakietem 34 kanałów TV. I to bez zobowiązań czasowych!
Studentka.png

Możesz również skorzystać z oferty #NaCzasie

Jeśli umowa na czas określony daje Ci poczucie ładu i kontroli, wybierz pakiet z 6-miesięcznym zobowiązaniem, a zyskasz podwójną prędkość internetu światłowodowego do 300 Mb/s za jedyne 49,99 zł miesięcznie lub do 500 Mb/s tylko za 59,99 zł miesięcznie. Oba pakiety ze Smart Wi-Fi oraz 34 kanałami telewizyjnymi.

Nie zapomnij o sportowych i filmowych emocjach!

Dodatkowa oferta telewizji mobilnej TV Go to nie lada gratka dla fanów sportowych emocji i kinomaniaków. Już za 29,99 zł Polsat Sport Premium i Eleven Sport Go pozwolą Ci cieszyć się sportową rywalizacją na najwyższym poziomie. Miłośnicy kina i seriali również znajdą coś dla siebie. Wybierz pakiet FILMKLUB za 14,99 zł lub HBO GO za 19,99 zł i ciesz się  najlepszą telewizyjną rozrywką o każdej porze i w dowolnym miejscu.
Szczegóły oferty znajdziesz na www.upc.pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: