Targi IFA 2019: C3W Color Night Vision: ochrona w pełnym kolorze, przez całą dobę

EZVIZ, globalna marka inteligentnych urządzeń do ochrony domu, pokazała dwie nowatorskie kamery bezpieczeństwa, które znacznie upraszczają i usprawniają ochronę domów i firm w dowolnym miejscu i czasie. Dwie nowe pozycje w ofercie kamer bezpieczeństwa, które zostaną zaprezentowane podczas targów IFA, to C3W Color Night Vision, pierwsza kamera firmy EZVIZ zdolna nagrywać kolorowy obraz w nocy, oraz C1C PIR, wydajna i kompaktowa kamera z pasywną detekcją w podczerwieni (PIR) i magnetyczną podstawą.

C3W Color Night Vision to doskonały następca bestsellera firmy EZVIZ — zewnętrznej kamery C3W Wi-Fi. Nowy model C3W poprawia wydajność widzenia w nocy oraz zapewnia żywe kolory po zmroku za pomocą dwóch wbudowanych reflektorów punktowych i dwóch źródeł światła podczerwieni. Wszechstronne reflektory punktowe działają również jako oświetlenie zewnętrzne po zmroku i mogą migać w momencie aktywowania ochrony.

Kamera zapewnia nową jakość monitoringu w nocy dzięki trzem różnym trybom widzenia nocnego, możliwym do osiągnięcia poprzez połączenie reflektorów punktowych, świateł podczerwieni i funkcji wykrywania ruchu. Inteligentny tryb widzenia nocnego kamery C3W sprawia, że reflektory będą się automatycznie świecić po wykryciu ruchu w ciemności, umożliwiając rejestrowanie kolorowego obrazu i zdalny podgląd.

Pozostałe funkcje kamery C3W Color Night Vision:

  • Samodzielne nagrywanie niestandardowych powitań lub ostrzeżeń głosowych
  • Aktywna ochrona za pomocą migających świateł i syreny
  • Regulowana jasność świateł punktowych
  • Technologia wideo H.265 zapewniająca lepszą jakość obrazu oraz zmniejszenie o połowę rozmiaru nagrań i wykorzystania przepustowości łącza internetowego
  • Rejestrowanie obrazu 1080p full-HD
  • Do 30 metrów widzenia w całkowitej ciemności dzięki funkcji podczerwieni
  • Krystalicznie czysta jakość rozmów dwukierunkowych
  • Zewnętrzna podwójna antena na potrzeby lepszej łączności Wi-Fi
  • Stopień ochrony IP67 pozwalający na użytkowanie na zewnątrz przez cały rok

Swój globalny debiut miała również kamera wewnętrzna C1C PIR Wi-Fi firmy EZVIZ — doskonałe rozwiązanie do ochrony wnętrz obiektów. Dzięki zaawansowanemu czujnikowi PIR nowa kamera C1C ostrzega użytkowników tylko o zdarzeniach wywołanych przez poruszające się obiekty emitujące ciepło, skutecznie eliminując niepotrzebne fałszywe alarmy. Kamera wykorzystuje również funkcję widzenia w dzień i w nocy z filtrem podczerwieni, dzięki czemu zapewnia optymalną jakość obrazu w różnych warunkach oświetleniowych. Co więcej, magnetyczna podstawa pozwala na wszechstronny montaż na każdej metalowej powierzchni, dzięki czemu instalacja kamery C1C PIR jest niezwykle łatwa.

Pozostałe funkcje kamery C1C PIR:

  • Rejestrowanie obrazu 1080p full-HD
  • Szeroki kąt widzenia 130°
  • Widzenie w ciemności w rozdzielczości HD
  • Tryb uśpienia do ochrony prywatności
  • Dwukierunkowe rozmowy z dowolnego miejsca

Bezpłatna aplikacja EZVIZ, dostępna na systemy Android i iOS, jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, co sprawia, że użytkownik otrzymuje pełną kontrolę nad bezpieczeństwem. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownicy mogą oglądać transmisję na żywo, odtwarzać nagrania, 8-krotnie powiększać obraz w celu uzyskania dokładnego zbliżenia, a nawet zdalnie inicjować rozmowy na żywo.

Richard Ye, dyrektor generalny oddziału EZVIZ Europe: „Cieszymy się z możliwości ciągłego poszerzania portfolio marki EZVIZ poprzez wprowadzanie na globalny rynek niezawodnych i przystępnych cenowo produktów zabezpieczających. Poza rozwijaniem naszych czołowych technologii i wieloletnim zaangażowaniem w branżę nadzoru, firma EZVIZ dotrzymuje kroku zmieniającym się oczekiwaniom klientów, związanym z inteligentną ochroną mienia. Dziś z dumą przedstawiamy przełomową kamerę C3W Color Night Vision oraz inteligentną kamerę wykrywającą C1C PIR, dzięki którym możemy wprowadzić najnowocześniejsze rozwiązania na rynek europejski”.

Ceny i dostępność

Informacje o cenach i dostępności zostaną ogłoszone wkrótce. Ceny i specyfikacje mogą się różnić w zależności od kraju, dlatego prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem firmy EZVIZ w celu uzyskania szczegółowych informacji.

źródło: EZVIZ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s