Usuwanie screenów z sex kamerki – co robić, gdy wideo wycieknie do sieci?

Niewiarygodny partner, złośliwa partnerka szukająca zemsty a może zwykła pomyłka. Nagranie z upojnej nocy wycieka z dysku Twojego komputera, a Ty głowisz się, w jaki sposób usunąć wideo z sieci? W takim przypadku musisz poznać kilka faktów lub poprosić o pomoc specjalistów.

Jak filmiki udostępniane są w sieci?

Usuwanie screenów z sex kamerki dotyczy również tych, którzy, skuszeni łatwym i szybkim zarobkiem, zdecydowali się na udostępnianie swojego wizerunku i odbywanie czynności seksualnych za drobną opłatą widzów. Niestety, coraz częściej tego typu seanse są rejestrowane przez użytkowników i rozpowszechniane na portalach dla dorosłych. Programów do rejestracji wizji i dźwięku jest bez liku, zapisać go można również na smartfonie, grono potencjalnych widzów rośnie, a Ty obawiasz się, że filmik trafi w ręce rodziny lub szefa? W takim razie nie ma co zwlekać – pora poprosić specjalistów o pomoc.

Usuwanie screenów to nie sprawa dla amatora

Najprostszym sposobem będzie wysłanie zgłoszenia jednemu z moderatorów strony. Na nasz wniosek administrator zaopiniuje Twoją prośbę i, być może, usunie z serwisu niechciany filmik. Niestety, usuwanie screenów z sex kamerki tą metodą jest czasochłonne, a wiadomości pozostają często bez echa. Właśnie dlatego najlepszym pomysłem będzie zatrudnienie specjalisty, który fachowo i zgodnie z literą prawa zajmie się pomocą w tym trudnym dla Ciebie czasie.

źródło: Czyścimy Internet

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: