Hity filmowe SPI International od teraz w PLAY NOW

W ramach umowy zawartej między Kino Polska TV SA (której SPI International jest większościowym udziałowcem), a P4 sp. z o.o., operatorem sieci komórkowej Play, do oferty PLAY NOW trafiło 50 najlepszych filmów z katalogu SPI. Filmy są dostępne w modelu transakcyjnym VOD (możliwa płatność za dostęp do pojedynczego filmu).

Wśród nich znalazły się m.in. takie tytuły, jak „Spragnieni życia” (od 1 sierpnia film jest dostępny w prezencie dla wszystkich abonentów PLAY NOW), „Czarny motyl” (Antonio Banderas, Jonathan Rhys Meyers), „Szef” (Dustin Hoffman, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson), „Magik z Nowego Jorku” (Adam Sandler, Steve Buscemi), „Pierwszy strzał” (Bruce Willis), „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu” (Sarah Jessica Parker) i „Joker” (Jason Statham, Sofía Vergara).

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, stronie www.playnow.pl, dekoderze PLAY NOW TV BOX, ale również na innych urządzeniach z systemem Android TV.

Informacje dodatkowe:

SPI International to globalna grupa medialna, która od ponad 25 lat jest wiodącym światowym nadawcą oraz dystrybutorem filmów kinowych i telewizyjnych. W ofercie SPI znajduje się 40 kanałów telewizyjnych dostępnych na sześciu kontynentach. Kanały SPI występują w 16 wersjach językowych i są dostępne w ofertach ponad 600 operatorów płatnej telewizji. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii SPI dostarcza swoim klientom zarówno kanały linearne (m.in. pod marką FilmBox), jak i treści wideo na żądanie, w tym programy w jakości Ultra HD. Oferta programowa SPI jest dostępna na niemal wszystkich urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu poprzez globalne serwisy streamingowe oraz dzięki usługom lokalnych operatorów telewizji OTT.

źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: