Navitel – trzy nawigacje GPS z informacją o ruchu drogowym na bieżąco (TMC)

Firma NAVITEL®, znana z urządzeń przenośnych dla kierowców prezentuje nowe nawigacje samochodowe. W modelach E200 TMC, E500 Magnetic TMC i E700 TMC producent po raz pierwszy zdecydował się wprowadzić technologię Traffic Message Channel, która umożliwia otrzymywanie bieżących informacji o ruchu drogowym. 

Navitel E700 TMC

Nowe urządzenia nawigacyjne NAVITEL E200, E500 Magnetic oraz E700 wyposażono w technologię TMC, która zapewnia dystrybucję aktualnych informacji o warunkach na drodze poprzez radio FM-RDS. Kierowca otrzymuje w czasie rzeczywistym dane o korkach i niekorzystnych sytuacjach drogowych, istotne przy planowaniu trasy i wyborze alternatywnych opcji. Komunikaty głosowe, przebieg podróży oraz ostrzeżenia o istniejących ograniczeniach prędkości wyświetlane są na bieżąco na ekranie nawigacji. Zainstalowane mapy działają w trybie offline, bez konieczności podłączenia do internetu. Aktualizacje są darmowe dla wszystkich użytkowników. Stabilną pracę urządzeń zapewni system operacyjny Linux. 8 GB pamięci wewnętrznej oraz dodatkowe wejście na karty microSD/SDHC do 32 GB umożliwi instalację dodatkowych map producenta bądź korzystanie z plików multimedialnych. Użytkownik ma do dyspozycji funkcję FM Transmiter, która ułatwi korzystanie z podpowiedzi lektora lub odtwarzanie muzyki za pośrednictwem radia samochodowego.

Navitel E200 TMC

„Wprowadzenie trzech nawigacji samochodowych z technologią TMC to wyjście w stronę zaawansowanych kierowców. Otwieramy nową kategorię w regularnym portfolio naszej firmy – urządzeń GPS, które umożliwiają otrzymywanie informacji o ruchu drogowym na bieżąco. Sprzęt nie wymaga połączenia z siecią, dlatego świetnie sprawdzi się szczególnie podczas podróży po Europie Zachodniej” – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz urządzeń znajdują się niezbędne akcesoria: uchwyt samochodowy, rysik, ładowarka 12/24 V z odbiornikiem informacji TMC i anteną, kabel mini-USB, podręcznik użytkownika oraz karta gwarancyjna. Pełne specyfikacje produktów dostępne są na oficjalnej stronie producenta.

TMC – ładowarka

Sprzęt jest już dostępny w regularnej sprzedaży oraz serwisie Allegro. Sugerowana cena nawigacji: NAVITEL E200 TMC – 399 złotych; NAVITEL E500 MAGNETIC TMC – 499 złotych; NAVITEL E700 TMC – 549 złotych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: