HONOR – streaming z launchu HONOR Vision

Wiodąca marka smartfonów HONOR, należąca do grupy działalności konsumenckiej Huawei, jutro o godzinie 8:30 zaprasza do streamingu launchu HONOR Vision, rozwiązania wprowadzające inteligentny chipset Honghu 818 i aparaty inteligentne pop-up do dużych ekranów.

  1. Honghu 818 to pierwszy inteligentny chipset SoC do ekranów dostępny na całym świecie. Rozwiązanie bazuje na 5-letnich badaniach i rozwoju chipsetów Hisilicon.
  2. Dzięki potężnej technologii wyświetlania i możliwościom przetwarzania chipset Honghu 818 ma w sobie niemal magiczny silnik przetwarzania obrazu. Wyposażony w siedem zaawansowanych technologii przetwarzania obrazu, w tym Motion Estimate and Motion Compensation (MEMC), High Dynamic Range Imaging (HDR), Super-Resolution (SR), Noise Reduction (NR), Dynamic Contrast Improvement (DCI), Auto Color Management (ACM) i Local Dimming (LD), chipset Honghu 818 usprawnia i optymalizuje jakość obrazu, kontrast i kolory wyświetlania przez kilka algorytmów.
  3. Technologia dźwięku Histen pozwala na optymalizację jakości obrazu w obszarach ultra szerokich pól dźwięku, przejściowych zniekształceń intermodulacyjnych, wyrównywania dźwięku i inteligentnych basów. Dzięki wiodącemu w branży sprzętowi produkt nieprzerwanie zapewnia niezrównane doświadczenia dźwiękowe.
  4. Mieszcząc w sobie potężny dekoder multimedialny, chipset obsługuje dekodowanie wideo od 8K30 klatek do 4K120 klatek z możliwością dekodowania obrazów 64-megapikselowych, co przewyższa największe rozmiary pikseli zdjęć ze smartfonów na rynku. W porównaniu do konkurencji chipset umożliwia szybsze ładowanie zdjęć i nagrań wideo na urządzeniach.
  5. Ośmiordzeniowy procesor obsługuje przetwarzanie dużych zdjęć na dużych ekranach i umożliwia wykonywanie wielu zadań w tym samym czasie. Technologia Motion Estimate and Motion Compensation (MEMC) pozwala na jednoczesną realizację zdjęć o dużej jakości, najlepszą jakość dźwięku i daleką interakcję głosową. Wykorzystanie szerokości pasma procesora wyprzedza średnią branżową o około 50%.

Warto czytać: HONOR przedstawia koncept Sharp Tech i ogłasza HONOR Vision z Honghu 818 oraz aparatem do dużych ekranów

Na razie HONOR nie planuje wprowadzenia HONOR Vision do Polski.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s