Jamicon oficjalnym dystrybutorem produktów marki Deerma w Polsce

Deerma, producent sprzętu AGD, w sierpniu tego roku rozpoczął oficjalną dystrybucję swoich produktów na terenie Polski. Autoryzowanym dystrybutorem marki Deerma została Firma Jamicon z Katowic.

Jednocześnie, oficjalny dystrybutor wprowadził do sprzedaży pierwszy produkt marki, lekki bezprzewodowy odkurzacz Deerma VC20.

Założona w latach 90-tych DEERMA to producent urządzeń elektronicznych z segmentu małego gospodarstwa domowego podlegający Foshan Flying Fish i współfinansowany przez wielu partnerów z Delty Rzeki Perłowej, zajmujący się dostarczaniem kreatywnych i modnych domowych urządzeń, o wysokiej jakości, w umiarkowanych cenach.

Powstanie marki było inspirowane kreatywnym stylem życia użytkowników. Firma nieustannie rozwija innowacyjne produkty, stopniowo stając się ekspertem w dziedzinie sprzątania oraz poprawiania jakości powietrza.

Deerma kładzie nacisk na ścisłą kontrolę wszystkich aspektów produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażowej, aby zapewnić wysoką jakość produktów i dbać o środowisko naturalne.
Producent współpracuje z wieloma klientami na całym świecie, dostarczając urządzenia zarówno pod marką własną, jak i znanymi markami globalnych dostawców, jak chociażby Xiaomi.
Priorytetem jest nie tylko minimalistyczny design produktów, ale również ich wysoka jakość wykonania.

W lipcu 2019 roku, Deerma nawiązała współpracę z firmą Jamicon, będącą dystrybutorem sprzętu elektronicznego z ponad 20-letnim doświadczeniem, która uzyskała status autoryzowanego dystrybutora produktów marki na terenie Polski.

Jednocześnie do dystrybucji trafił pierwszy produkt marki, lekki bezprzewodowy odkurzacz Deerma VC20.

Ten przenośny odkurzacz został zaprojektowany z myślą o osobach dla których odkurzanie jest przykrym obowiązkiem. Koniec z przenoszeniem ciężkiego urządzenia, hałasem podczas sprzątania, potykaniem się o przewód czy koniecznością przepinania go między gniazdkami. Bezprzewodowa konstrukcja sprawia, że odkurzanie jest szybkie, łatwe i przyjemne, a dzięki niskiej wadze bez problemu poradzi sobie z nim nawet dziecko.

Wraz z podpisaniem umowy uruchomiono serwis urządzeń pochodzących z oficjalnego kanału dystrybucyjnego Deerma, znajdujący się również w Katowicach.

Urządzenia marki Deerma dostępne będą za pośrednictwem największych  sieci sprzedaży sprzętu AGD w Polsce, jak również w szeroko pojętym kanale dystrybucji online.

Oficjalna strona marki w Polsce: www.deerma.com.pl

 

One thought on “Jamicon oficjalnym dystrybutorem produktów marki Deerma w Polsce

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: