Reklamy

Test Hoover H-FREE 700 – pozwala wysprzątać cały dom z maksymalną praktycznością i bez przewodów

Odkurzacz jest lekki i bardzo zwrotny. Nie ma, więc żadnych problemów z wjechaniem pod łóżko, czy pod meble. Podstawowa szczotka H-FREE 700 posiada przednie diody LED, które zwiększają widoczność w ciemnych narożnikach i miejscach pod meblami. Dzięki praktycznemu systemowi odłączania szczotki, jej czyszczenie jest proste i higieniczne. Nakładka „Deep Care” to idealne rozwiązanie do posadzek twardych oraz delikatnych powierzchni, np. parkietów, natomiast „Intense Floor” umożliwia uzyskanie nadzwyczajnych wyników na posadzkach twardych i dywanach.

W zestawie znajdziemy również długą plastikową przedłużkę z wąskim zakończeniem oraz nakładką przesuwaną, która idealnie sprawdzającą się w trudno dostępnych miejscach na przykład za szafami, między siedzeniami w samochodzie, czy do odkurzania ścian i sufitów.  Zdecydowanie liczba dodatków pozwala na wysprzątanie wszystkiego, co chcecie. Także sama opcja odkurzacza ręcznego jest niezastąpiona – czyszczenie samochodu czy wnętrza szuflad jest dzięki temu przyjemnością.

Jeżeli chodzi o czas pracy, to w trybie turbo mogliśmy odkurzyć cały samochód – nawet pozostanie zapas na ewentualne poprawki :). Trym standard (o. 35 min.) wystarczy na sprzątnięcie 3 pokojowego mieszkania. Przełączanie jest banalne i dobrze rozwiązanie. Głośność, tutaj plus dla producenta. Trochę ładowanie trwa zbyt długo, ale jesteśmy na to przygotowani.

Podsumowanie

Podczas dwóch tygodni z H-FREE 700 i po „testowych” porządkach, mogę śmiało stwierdzić że opisywany sprzęt znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym.  Bezprzewodowe odkurzacze Hoover H-FREE 700 są dostępne w sprzedaży w cenach od 799 zł w sklepach Alto, Komputronik i Empik. Urządzenie jest niezwykle lekkie, ciche, zwrotne oraz łatwe w użytkowaniu. Wydajność na najwyższym poziomie, innowacyjne funkcje oraz elegancki design oznaczają efektywne i wygodne sprzątanie. Świetnie sprawdza się także podświetlenie ułatwiające odkurzanie ciemnych miejsc. Uważam, że jest on warty wydanych pieniędzy.  Odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w mieszkaniach i podczas sprzątania samochodu oraz skutecznie wyczyści kanapę. Nie ma też problemów z sięganiem do różnie położonych miejsc – system dopracowanych końcówek ułatwia robotę. A samo urządzenie zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o komforcie użytkowników, ale także w trosce o nasze zdrowie.

Wasz TECHNOSenior

Reklamy

Pages: 1 2 3


Categories: AGD, Artykuły, Bez kategorii, Gadżety, Sprzęt AGD, Testy

Tags: ,

1 reply

  1. No wydaje się całkiem fajny. Chyba uśmiechnę się do mojego o taki prezent

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: