TP-Link Neffos X20 z podwójnym obiektywem i ekranem 19:9 typu Dewdrop za 599 zł

Do linii smartfonów firmy TP-Link obecnych na rynku pod marką Neffos dołącza nowy model – Neffos X20, który zapowiedziany został podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Otrzymał wyświetlacz typu Dewdrop FullView IPS HD+ o proporcjach 19:9 i z przekątną 6,26 cala. Na uwagę zasługuje pojemna bateria 4100mAh. Smartfon dobrze leży w dłoni, a jego elegancka, smukła obudowa dostępna będzie w czterech modnych odcieniach. Odblokujemy go za pomocą czytnika linii papilarnych lub korzystając z funkcji rozpoznawania twarzy. Na tylnym panelu obudowy znalazły dwa obiektywy (13 i 5 MP) oraz czujniki głębi obrazu. Nowym modelem producent kontynuuje obraną strategię dostarczania konsumentom produktów wysokiej jakości, w przystępnej cenie.

Smartfon to w dzisiejszych czasach nasz podręczny aparat fotograficzny – robimy nim zdjęcia na co dzień, ale również w czasie wakacji czy innych ważnych uroczystości. Nie dziwi więc fakt, że technologia coraz bardziej odpowiada na potrzeby użytkowników w tym obszarze, oferując coraz to lepsze rozwiązania. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego modelu od firmy TP-Link. Neffos X20 wyposażony został w dwa tylne obiektywy 13MP i 5MP oraz przedni 8MP, które w połączeniu z precyzyjnym efektem bokeh, czyli oddania nieostrości obiektów znajdujących się na dalszym planie, pozwalają uzyskać piękne ujęcia. Znacznie zwiększona światłoczułość aparatu zapewnia wysoką jakość zdjęć robionych pod światło lub przy słabym oświetleniu. Wystarczy jedno kliknięcie a X20 sam zadba o ostrość i doświetlenie obrazu. Aplikacja NFUI 9.0 została wzbogacona o funkcję inteligentnego rozpoznawania scenerii, która identyfikuje 17 różnych kadrów. Tryb upiększania selfie korzystając z technologii AI i deep learning, umożliwia korekcję niedoskonałości.

TP-Link Neffos X9

Imponujący 6,26-calowy, panoramiczny ekran 19:9 FullView typu Dewdrop zamknięto w smukłej obudowie, której bok mierzy zaledwie 0.85 cm. Oferuje użytkownikom aż 87,2% powierzchni ekranowej co przekłada się m.in. na komfortowe oglądanie treści video i przeglądanie stron. Wyświetlacz IPS otrzymał rozdzielczość HD+, a jego krawędzie są lekko zaokrąglone. W smartfonie znajdziemy dwa tryby chroniące oczy, dzięki wbudowanemu czujnikowi oświetlenia.

Korzystając z wielu aplikacji i funkcji konsumujemy sporo energii, dlatego w X20 zastosowano pojemną baterię 4100mAh. Spokojnie wystarczy na cały dzień intensywnej eksploatacji urządzenia, bez konieczności doładowywania. NFUI 9.0 pozwala na optymalizację pracy zasilania i wybór odpowiedniego trybu oszczędzania mocy. Z działającym niezwykle szybko czytnikiem linii papilarnych nie tylko odblokujemy smartfon w mgnieniu oka, ale też zabezpieczymy wrażliwe aplikacje czy uruchomimy migawkę aparatu. Wykorzystując najnowsze trendy technologiczne, Neffos X20 posiada także tryb rozpoznawania twarzy oparty na sztucznej inteligencji, umożliwiający odblokowanie ekranu za pomocą przedniej kamery selfie.

Neffos X20 napędzany jest czterordzeniowym procesorem MediaTek MT6761 oraz otrzymał 32GB ROM i 2GB RAM. Posiada tackę na dwie karty nano SIM w technologii Dual Standby, które umożliwiają proste przełączanie się pomiędzy dwoma numerami, np. służbowym i prywatnym. Zamiast drugiej karty SIM można zastosować kartę microSD zwiększającą pamięć wewnętrzną urządzenia nawet do 128GB. Ponadto X20 pracuje pod kontrolą najnowszego systemu Android 9 Pie z przygotowaną dla niego wersją autorskiej nakładki NFUI 9.0, która dba o bezpieczeństwo, optymalizuje pracę i zwiększa wygodę codziennego korzystania z urządzenia. Model X20 obsługuje dwa pasma sieci bezprzewodowej – 5GHz i 2.4GHz, zapewniając dostęp do najszybszych połączeń WiFi. Niezawodne połączenia WiFi są zaprojektowane i przetestowane w zaawansowanych technologicznie laboratoriach TP-Link, lidera na rynku urządzeń sieciowych.

TP-Link Neffos X9

Osoby zwracające uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale także na estetykę elektroniki użytkowej z pewnością ucieszy fakt, że Neffos X20 dostępny będzie w czterech atrakcyjnych kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim i fioletowym. Ten ostatni, inspirowany naturą Aurora Purple, doskonale łączy niebiesko-fioletowy gradient nawiązujący do zorzy polarnej.

Specyfikacja techniczna TP-Link Neffos X9 dostępna jest na: http://www.neffos.pl/product/details/X20.

Czarna wersja kolorystyczna jest już dostępna w sklepach, a cena detaliczna kształtuje się poziomie ok. 599 zł.

Gwarancja door-to-door

Wszystkie smartfony TP-Link Neffos objęte są 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. Prosto i wygodnie. W przypadku, gdy model posiada wymienną baterię, to jest ona objęta sześciomiesięczną gwarancją, a jednostka główna dwuletnią. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms.

źródło: TP-Link

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: