EISA 2019 – HONOR 20 Pro nagrodzony za design

Globalna marka smartfonów HONOR w minionym tygodniu zdobyła nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (EISA) w kategorii „EISA Lifestyle Smartphone 2019–2020” dla HONOR 20 Pro m.in. za dynamiczny holograficzny design tylnej obudowy i wyjątkowy aparat.

Jest to drugie ważne wyróżnienie przyznane HONOR 20 Pro. Kilka miesięcy temu model zdobył 111 punktów w rankingu DxOMark, porównującym jakość smartfonów, plasując się na trzecim miejscu. Jako trzeci smartfon marki HONOR nagrodzony przez EISA, po HONOR 8 Pro i HONOR 10, HONOR 20 Pro jest uznawany za „wybitny wybór dla osób poszukujących smartfonu, który jest zaawansowany, elastyczny i jednocześnie modny”.

Stowarzyszenie pochwaliło HONOR 20 Pro za „hipnotyzujące wykończenie ze szkła gradientowego 3D z aluminiową ramą i wyjątkową baterią 4000 mAh”. Uznano również, że „ustawienie czterech kamer z tyłu oznacza niezapomniane zdjęcia dzięki 48-megapikselowemu czujnikowi do niesamowitych zdjęć nocnych, 8-megapikselowemu czujnikowi do zdjęć teleobiektywem, 16-megapikselowemu czujnikowi do ultra-szerokich oraz 2-megapikselowemu czujnikowi do zdjęć makro”. Dodatkowo wszystkie te funkcje są w przystępnej i atrakcyjnej cenie.

Założone w 1982 r. Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) jest stowarzyszeniem multimedialnym, które testuje elektroniczne produkty konsumenckie, co roku przyznając nagrody najlepszym sprzętom w swoich kategoriach. Nagrody EISA są znane jako jedne z najbardziej prestiżowych rekomendacji konsumenckich, które mogą być istotną wskazówką przy podejmowaniu decyzji zakupowych.

Marka HONOR zawsze była zaangażowana w dostarczanie jak najbardziej innowacyjnych produktów. Zdobycie nagrody w kategorii lifestylowej to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie tych starań. Obecnie robienie zdjęć i selfie stało się częścią codziennego życia pokoleń młodych ludzi. Aby zaspokoić potrzeby użytkowników, HONOR 20 Pro zapewnia doskonałe możliwości aparatu, które sparwdzają się w różnych sceneriach. Z kolei pierwszy na świecie dynamiczny holograficzny design sprawia, że HONOR 20 Pro jest nie tylko smartfonem, lecz także ciekawym gadżetem. Co więcej, pojemność baterii 4000 mAh i podwójny układ NPU pozwalają na długie i bezpiecznie korzystanie ze smartfonu.

Czytaj też: Test Honor 20 PRO – idealny do zdjęć nawet w nocy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: