Reklamy

Skullcandy Indy – słuchawki truly wireless w zaskakującej cenie w Polsce

Nowe bezprzewodowe słuchawki INDY w technologii truly wireless są już dostępne na polskim rynku.

Skullcandy to nietuzinkowa marka audio, której główne fundamenty to muzyka i sporty deskowe. “Nie chcemy żebyś słuchał muzyki, chcemy abyś ją poczuł.” – to myśl przewodnia marki.

Zanurzenie się w prawdziwie bezprzewodowym dźwięku nigdy nie było łatwiejsze. Z szybkim parowaniem z telefonem, 16-godzinną żywotnością baterii, etui-ładowarką mieszczącym się w kieszeni, Indy sprawiają, że funkcjonowanie bez przewodów staje się takie, jak powinno być– niezwykle proste.

Dla niezależnych miłośników muzyki, którzy zawsze są w ruchu, Indy zapewnia prawdziwie bezprzewodowe wrażenia bez rozbijania skarbonki. Pojemnościowe, dotykowe przyciski pozwalają zmieniać utwory muzyczne, dostosowywać głośność i zarządzać rozmowami, by kontrolować słuchawki wystarczy dotknąć logo Skullcandy na obudowie. Wodoodporna konstrukcja IP55 gwarantuje odporność na pot, kurz i wodę, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć nam zawsze i wszędzie. Indy zostały wyposażone w funkcję redukcji hałasu podczas połączeń telefonicznych, co zdecydowanie poprawia jakość odbywanych rozmów. Dla zwiększenia komfortu użytkowania słuchawki zostały wyposażone w zewnętrzne, opcjonalne nakładki żelowe, które sprawiają, że słuchawki lepiej trzymają się w uszach, a dodatkowe dwa rozmiary gumek pozwalają lepiej dopasować słuchawki do rozmiaru naszych kanałów usznych.

Bezprzewodowość z założenia ma wyzwalać. Używaj zatem Indy kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Słuchawki Skullcandy Indy są dostępne na wyłącznosć w sieci Media Expert w cenie 399 zł.

źródło: Skullcandy

Reklamy


Categories: Bez kategorii, Gadżety

Tags: ,

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: